Правила використання матеріалів інформагентства UkrPress.info та відповідальність сторін

УкрПрес інфо це публічна площадка, головна ціль – побудова в Україні громадянського, демократичного суспільства на основі цивілізаційних порядків. Наше завдання – боротьба і викорінювання корупції і інша негативних рис сучасного суспільства. Ми надаємо можливість висловитися всім бажаючим.

Адміністрація інформагентства та сайту UkrPress.info визначає правила поведінки на сайті та залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання.

Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені відповідно до українського та міжнародного законодавства про авторське право та суміжні права.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформаційних статей, коментарів, блоґів та рекламних матеріалів користувачів, розміщених на сторінках сайту, а також за наслідками їх публікації та використання.

Погляд авторів статей, коментарів, блоґів, розміщених на наших сторінках, може не співпадати з думками та позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та послуг.

Редакція не погоджує публічні матеріали.

Републікація матеріалів і фотографій, що є власністю видання, можлива при прямій посилання на сайт. Для інтернет-видання обов’язкове розміщення прямий, відкритий для пошукових систем, посилання не нижче другої абзацу на конкретну новину або статтю.