Старі маршрутки: позбутися не можна залишити?
Війну старим маршруткам оголосило Мінінфраструктури України. Підвищення якості міського транспорту хочуть досягти, зокрема, спонукавши міста купувати послуги приватних перевізників у системі ProZorro. Репортаж з Вінниці.
Здебільшого основну частину перевезень в населених пунктах забезпечують маршрутки, часто старі й небезпечні. Але на початаку року Міністерство інфраструктури України оголосило їм війну. У відомстві хочуть прибрати з вулиць звичні для українців “богдани” й “газелі”, натомість пустити зручні автобуси й електротранспорт. За задумом відомства, міста повинні купувати у перевізників транспортну послугу через систему ProZorro. Чи можливо відмовитися від маршруток, DW з’ясовувала у Вінниці:
Проблемне паркування: евакуатори, високі тарифи чи нові паркінги? (відео)
Київська влада посилює боротьбу з водіями, що паркуються з порушенням ПДР. Евакуатори працюють в центрі та спальних районах. Водії скаржаться, що парковок на всіх не вистачає. Проблема лише в нестачі місць?
Транспортна еволюція Житомира: досвід для інших міст (відео)
Проїзд у громадському транспорті з електронним квитком та оплата банківською карткою, нові зупинки та точний графік руху. Житомир одним із перших в Україні почав реформувати транспортну систему. Репортаж DW.
Затори у Києві: хто винен і що робити (відео)
Київ увійшов у топ 15 міст з найінтенсивнішим автомобільним рухом у світі. У чому причини рекордних корків і яких заходів вживають місцева влада й активісти, аби українська столиця припинила стояти в заторах?
Велосипедна революція в європейських столицях (відео)
Кілька великих європейських міст – Париж, Берлін, Лондон, Рим та Берлін – під час локдауну наче побували у машині часу: вулиці цих міст були майже без автомобілів, а основним видом транспорту став велосипед.
Комментарии Facebook