Чому закрили справу проти нового президента США Джо Байдена, пояснив глава Нацполіції Клименко

9

Національна поліція України закрила кримінальне провадження за фактом можливого втручання Джо Байдена в діяльність ексгенпрокурора Віктора Шокіна у зв’язку з відсутністю в діях американського президента складу злочину. Водночас досудове розслідування щодо “стеження” за експослом США в Україні Марі Йованович триває.

Кримінальне провадження за фактом можливого втручання Джо Байдена в діяльність екс-генпрокурора Віктора Шокіна в зв’язку з відсутністю складу злочину.  Про це розповів глава Національної поліції України Ігор Клименко в інтерв’ю “Українським Новинам” в п’ятницю, 2 2января.

 “Ми проводили досудове розслідування на підставі постанови слідчого судді Печерського суду. У вересні 2020 року прийнято рішення про закриття провадження, оскільки в діях громадянина США не було складу кримінального проступку”, – сказав глава української поліції.

Також він розповів про справу щодо “стеження” за експослом США в Україні Марі Йованович. При цьому, Клименко підкреслив, що Йованович не давала свідчень у справі та не приїжджала в Україну для цього.

“Досудове розслідування триває. Іншу інформацію не можу розголошувати, оскільки це може зашкодити слідству”, – заявив Клименко.

Комментарии Facebook