РФ знімає із себе провину за агресію на Донбасі через апологетів “русского мира” – Генштаб ЗСУ

4

Росія через агентів впливу прагне за всяку ціну зняти із себе відповідальність за розв’язання війни на Донбасі, йдеться в заяві Генерального штабу Збройних сил України. Росія постійно прагне зняти із себе провину за розв’язування міжнародного збройного конфлікту на Донбасі. Таку заяву опублікував Генеральний штаб Збройних сил України у Facebook 16 січня.

“Росія прагне будь-якою ціною зняти із себе відповідальність […], поширюючи свої повідомлення через агентів впливу, різного роду апологетів “русского мира”, які в ефірі українського телеканала називають злочинцями українську армію та всіх, хто носить погони”, – ідеться в тексті заяви.

ЗАЯВА Генерального штабу Збройних Сил України

Збройні Сили України як ніхто інший розуміють ціну миру, вже виміряного тисячами життів, і роблять все для його досягнення шляхом перемоги над споконвічним ворогом України – російським агресором. / STATEMENT of the General Staff of the Armed Forces of Ukraine – the Armed Forces of Ukraine, like no other, understand the price of peace, already measured by thousands of lives, and do everything to achieve it by defeating the enemy of Ukraine – the russian aggressor.

Від солдата до генерала Збройні Сили України, разом із іншими захисниками України, чітко знають про російську війну проти України та спотворене обличчя окупанта, замасковане під різних «їхтамнєтов». Цих «безіменних» наші воїни неодноразово відправляли туди, звідки вони непрохано прийшли – за «поребрик».

Збройні Сили України та всі захисники нашої Батьківщини вже сім років поспіль на собі відчувають справжню війну, яка розпочалась з незаконної окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у лютому-березні 2014 року, що зазначено в резолюції Генеральної Асамблеї ООН 68/262 «Територіальна цілісність України».

Збройні Сили України завжди докладатимуть зусиль, аби діти й родини загиблих воїнів були гідно пошановані, а пам’ять про всіх полеглих захисників не викривлювалась, не тьмяніла в Україні та світі.

Збройні Сили України завжди пам’ятатимуть цинізм, підступність і брехню представників російських збройних формувань та їхніх найманців, грубі порушення ними норм міжнародного гуманітарного права, зокрема під час розстрілів поранених захисників України в ході військових дій у районах Іловайська та Дебальцевого. Також пам’ятатимуть про терор проти цивільних громадян протягом всіх років збройної агресії росії проти України.

Збройні Сили України завжди будуть вірні присязі Українському Народові й захищатимуть від російського ворога, дотримуючись норм міжнародного та національного законодавства, де чітко зазначено, хто є справжнім агресором.

Росія прагне будь-якою ціною зняти з себе відповідальність за розв’язання міжнародного збройного конфлікту на Донбасі, поширюючи свої повідомлення через агентів впливу, різного роду апологетів «руського міра», які в ефірі українського телеканалу називають злочинцями Українську армію та всіх, хто носить погони. Особливо цинічно це відбулося напередодні річниці пам’яті полеглих в Донецькому аеропорті захисників України…

Саме тому всі небайдужі до майбутнього України мають унеможливити виведення навіть з-під найменшої відповідальності за скоєне російських регулярних з’єднань і підрозділів, підпорядкованих Міністерству оборони рф, підрозділів та спеціальних формувань, підпорядкованих іншим силовим відомствам рф, їхніх радників, інструкторів, та регулярних збройних формувань, озброєних банд та груп найманців, створених, підпорядкованих, керованих та фінансованих росією.

Збройні Сили України закликають не піддаватися керованим провокаціям і гібридним проявам інформаційного впливу ворога, зберігати спокій та об’єднуватися довкола свого Війська. Разом до перемоги! Слава Україні!

У повідомленні наголошують на спробах Росії спаплюжити статус української армії у ЗМІ. Особливо цинічний вигляд це мало напередодні річниці пам’яті загиблих у Донецькому аеропорту, додали в Генштабі.
“Саме тому всі небайдужі до майбутнього України мають унеможливити виведення навіть з-під найменшої відповідальності за скоєне російських регулярних з’єднань і підрозділів, підпорядкованих міністерству оборони РФ, підрозділів та спеціальних формувань, підпорядкованих іншим силовим відомствам РФ, їхніх радників, інструкторів та регулярних збройних формувань, озброєних банд та груп найманців, створених, підпорядкованих, керованих та фінансованих Росією”, – підсумували військові.
Збройні сили України закликають не піддаватися на провокації та гібридні вияви інформаційного впливу противника, зберігати спокій та об’єднуватися навколо свого війська.
У 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росія почала збройну агресію. Бойові дії тривають між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на оприлюднені Україною факти і докази.
Із 2014 року урядові сили проводили на Донбасі антитерористичну операцію. 30 квітня 2018 року АТО офіційно завершилася, замість неї почалася операція Об’єднаних сил.
За даними Міноборони, із квітня 2014 року під час війни на Донбасі загинуло 2665 військовослужбовців Збройних сил України.

Комментарии Facebook