Голова Антикорсуду Олена Танасевич була на вечірці Ківалова з Вовком і Тупицьким

5

Як голова «антикорупційного» суду святкувала вечірку з підозрюваним, справу якого розглядає її суд, розповів на своїй сторінці у ФБ лідер партії «Народовладдя» Юрій Левченко.

«Голова Вищого антикорупційного суду Олена Танасевич була на вечірці, яку організував одіозний регіонал Ківалов в своєму інституті. Танасевич була в одній компанії з підозрюваним Павлом Вовком та іншими впливовими суддями. При цьому саме Антикорупційний суд розглядає справу підозрюваного судді Вовка.

А вже 6 січня Вищий антикорупційний суд відмовився продовжувати розслідування кримінального провадження щодо створення злочинної організації і захоплення влади, у якому фігурує голова Окружного адміністративного суду Києва Вовк.

Нібито «антикорупційний» суд відмовився примусово доставити на засідання суддю Вовка, аргументуючи це тим, що «невідомо що за листи» кинув детектив в автомобіль Вовка, коли вручав йому повістку.

І це попри те, що на відео було чітко зафіксовано, як детективи оголошують судді Вовку повістку про виклик, а той викидає її з автомобіля.

Вже не раз були оприлюднені аудіозаписи, де судді Вовк, Аблов, Погрібніченко та інші, вирішують, як впливати на кадровий склад Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів, як ухвалювати рішення в інтересах “потрібних людей” в обмін на «спонсорство» й які абсурдні справи ініціювати самотужки, щоб здійснювати вплив на державу.

Одним словом – ворон, ворону око не виклює.

PostSkriptum

Окрім Вовка й Танасевич, на шабаші Ківалова був ще один топ-корупціонер у мантії – голова Конституційного суду України Тупицький».

Картина суддівського збіговиська дуже схожа на булгаковський сюжет «Мастера и Маргариты», в якому гості потрапляють на бал Сатани через камін. А пастка каміна нагадує зловісну і глибоку печеру українського правосуддя, звідки відправились на шабаш його учасники.

Думки дописувачів

Igor Kukhar Всіх до одного, потрібно виганяти з України і конфіскувати все награбоване

Osyp Tyman Суспільство не хоче ставати вільними правдивими громадянами України,тому опиняється лохами в кучки спритних мародерів, а лікуватись від такого стану можуть тільки самі просвітлюючи свій власний розум за рахунок чого можна створювати власну гідність.

Діна Безсмертна Усі вони «вовки однієї зграї»! А нам би уже порозумнішати та перестати дивуватися.

Марія Клітна Хоменко Зграя подонків. Ні Бога в душі, ні совісті, нічого в них немає. Це дно.

Віктор Васильович Так то ж ОДНЕ КОДЛО. ЯКЕ ГРАБУЄ УКРАЇНЦІВ… ніхто не здивований…

Людмила Авраменко Кончена країна, кончене правосуддя! Хто зупинить цей сатанинський шабаш в Україні?

Ольга Городиська Треба закрити ту ківаловську шарашкіну кантору. Навчання 0, ресурси мафії ростять, і там же сходки влаштовують

Галина Серпутько Одна шайка

Ваня Иванов Вся банда которую нужно к стенке поставить чем скорее тем лучше для народа

Елена Шаматава Зачем мы платим им такие зарплаты, если они продаются все равно???!!!

Марина Макогон «В долє та в тємі»!?

Влад Береза Цю бидлоту вилікує тільки китайський варіант!

Комментарии Facebook