Вибуховий пристрій підклали не лише під двері моєї мами, але й під квартиру батьків дружини — Шабунін

8

31 грудня у Києві під дверима квартири тещі голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна знайшли дві гранати. Днем раніше гранати виявили і під квартирою його матері. Під двері квартири батьків дружини голови Центру протидії корупції підкинули гранати. Про це повідомляє у Facebook сам Шабунін, а також поліція Києва на своєму сайті.
“Вибуховий пристрій підклали не лише під двері моєї мами, а й борщагівську квартиру батьків дружини. Поліція, схоже, всі дев’ять поверхів евакуювала, поки вибухотехніки працювали”, – написав Шабунін.
У поліції додали, що вранці 31 грудня виявили під дверима квартири тещі Шабуніна дві скріплені скотчем гранати Ф-1.
Нацполіція також запропонувала голові ЦПК гарантувати заходи безпеки.
Увечері 30 грудня в місті Рівне біля дверей квартири, де мешкає мати Шабуніна, виявили дві гранати та пластикову коробку, перемотану скотчем. Поліція відкрила провадження. Правоохоронці також повідомили, що у гранатах не було вибухівки.
Сам Шабунін вважає гранати під квартирою його матері залякуванням і спробою передати “привіт”.
Це вже не перша така подія, яка трапилася із Шабуніним. 23 липня він повідомив, що невідомі вночі підпалили його будинок. Унаслідок інциденту ніхто не постраждав. Президент України Володимир Зеленський тоді заявив, що чекає від правоохоронної системи оперативних відповідей на запитання про те, що трапилося.

Комментарии Facebook