Санкції проти «Північного потоку-2» включені у проект оборонного бюджету США

13

За даними The Wall Street Journal, цього домоглися українські лобісти. Проект оборонного бюджету США на 2021 рік включає розширення санкцій відносно газопроводів “Північний потік – 2” і “Турецький потік”. Його погодили обидві палати Конгресу. Про це пише ТАСС.

Повідомляється, що законопроект Палати представників містить положення, яке доповнює підрозділ Закону про забезпечення енергетичної безпеки Європи 2019 року з поясненням і розширенню санкцій щодо проектів будівництва газопроводів “Північний потік – 2” і “Турецький потік”.

“Поправка Сенату містить таке ж положення. Сенат відкликає поправку, яка дозволяє президенту відмовитися від застосування санкцій до особи, якщо це відповідає національним інтересам США”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США можуть ввести нові санкції проти “Північного потоку-2”. За даними The Wall Street Journal, цього домагаються українські лобісти.

Як відомо, будівництво газопроводу “Північний потік – 2” було перервано в грудні 2019 роки після введення американських санкцій.

В кінці листопада 2020 року в США частина законодавців дійшли згоди про необхідність введення нових санкцій стосовно проекту російського газопроводу “Північний потік-2”. Нові санкції, як частина законопроекту про витрати на оборону, можуть набрати чинності до кінця року.

Комментарии Facebook