Очільника Київської облради обрано. Персонаж «лихих 90-х» Москаленко пролетів

293

27 листопада 44 депутати проголосували за кандидатуру депутата від «Слуги народу» Олександра Склярова на посаду голови обласної ради. Як повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина», цьому передувало протистояння між групою депутатів, які підтримували Ярослава Москаленка, та представниками трьох фракцій – «Слуга народа», «Батьківщина» і ОПЗЖ, – які підтримували Склярова.

Протягом певного часу трибуна Київської облради була заблокована. Утім, врешті-решт перед голосуванням Москаленко заявив про самовідвід. За Склярова проголосували 44 депутати.

У партії «Слуга народу» звинуватили Ярослава Москаленка в підкупі депутатів. Той наполягає на доказах: «Я також вимагаю, щоб його слова були підкріплені заявою про вчинення злочину до правоохоронних органів. Тому що формулювання «ймовірна спроба підкупу» і «міг вдаватися» свідчать про те, що це лише політична заява, яка сформульована так, аби за неї не настали жодні юридичні наслідки. Тим не менше, я заявляю, що готовий зустрітися з Олександром Корнієнком у суді».

Але як би не намагався Москаленко вдавати із себе дружину Цезаря, яка, як відомо, поза будь-якими підозрами, факти – річ уперта. Видання «Погляд» відновило літопис про увесь його шлях – від бандитської «шестьорки» до політика. Як молодик у спортівках віджав нафтовий бізнес, поцупив футбольний клуб і проклав собі коридор до влади – в ексклюзивних інтерв’ю з потерпілими бізнесменами. Невідомі пункти біографії рекетира лихих 2000-х у першій частині нового випуску проекту журналістських розслідувань «Махляри».

Тож, проліт Москаленка над кріслом голови КОДА видається цілком закономірним. Минуле наздоганяє і дає копняка.

Комментарии Facebook