«Боже, благослови угорців» – співали закарпатські депутати замість «Ще не вмерла в Україні…»

21

«Новообрані депутати Сюртівської об’єднаної територіальної громади на Закарпатті, які були обрані в Україні за українським законодавством, після присяги заспівали гімн іншої держави, – повідомив на своїй сторінці у Фейсбук лідер партії «Народовладдя» Юрій Левченко. – Це було 10 днів тому, але масово ця новина розійшлася лише вчора ввечері. І що, чи зробила щось за цей час СБУ? Може цих депутатів вже затримали? Допитали? Може вже кілька днів інтенсивно проводяться слідчі дії в рамках відповідної кримінальної справи? На жаль, це все риторичні питання… Ми вкотре бачимо, що СБУ у нас – це не Служба безпеки України, а «Служба безпеки Олігархії», завданням якої є, насамперед, захист 1% найбагатших від більшості українського народу».

Думки дописувачів з цього приводу:

Олег Шевчук От уроды

Yaroslaw Samilo СБУ на закарпатті такі самі як СБУі поліція на сході України в 2014. Про що Ви розказуєте. Всім і так все ясно потихеньку здають Україну.

Олександр Васильович Снять их с должностей, лишить мандатов и права занимать руководящие и административные должности. Это как минимум.

Неонила Дрыгуш Сепаратистів притягти до відповідальності! Подобається Угорщина – продавайте своє майно в Україні і виїжджайте геть! А за розпалювання сепаратизму в Україні ви повинні сидіти в тюрмі, а не в депутатських кріслах! Ви такі ж вороги Української Держави, як і москальня Путіна на Сході, яка вже вбила тисячі українців! Ворогам місце в тюрмі!

Комментарии Facebook