Ресторан «Авалон» Віталія Кличка – содом і гоморра у центрі столиці

181

Авало́н міфічний острів, відомості про який дійшли до нас з давніх легенд. У жителів центру української столиці Авалон (таку назву носить ресторан на вул. Леонтовича, 3) асоціюється з Содомом і Гоморрою, місцями розпусти, демонстрації пихи та ситості, де нехтуються моральні засади суспільства. Причому аж ніяк не міфічні, а цілком реальні.

Перед Законом усі мають бути рівні, але є ті, що вважають себе рівнішими. Як, наприклад, власник Авалону та за збігом обставин – мер столиці України Віталій Кличко.

«Кличку чхати на офіційні заборони, – вважає лідер партії «Народовладдя» Юрій Левченко. – Йому байдуже, що всім іншим під час епідемії на футбольні матчі ходити не можна. Так само, як працює його мажорний ресторан «Авалон», поки малий бізнес помирає, а сотні тисяч українців втрачають засоби для існування:

А вже на наступний день після футбольного поєдинку в столиці Кличко з серйозним виразом обличчя перед камерами починає лицемірно, цинічно розповідати як треба дотримуватися карантинних обмежень і як киянам треба «менше шастати»…

Комментарии Facebook