Дії адміністрації Байдена щодо України та Росії спрогнозував американський генерал

25

Україні не треба розслаблятися, бо команда Байдена вимагатиме від Києва більших реформ

Україна має бути оптимістично налаштована щодо майбутньої політики новообраного президента США Джо Байдена, бо його адміністрація матиме більш жорстку політику та стратегію щодо Росії.  Про це в інтерв’ю ТСН.ua сказав генерал-лейтенант, екскомандувач силами США в Європі Бен Ходжес. 

“Я думаю, що Україна повинна бути всебічно оптимістичною, тому що адміністрація Байдена матиме більш жорстку політику або стратегію щодо Росії. Коли є стратегія, як мати справу з Росією, ви можете розробити політику, необхідну для реалізації цієї стратегії. Наприклад, політика щодо України, Туреччини чи Грузії… і стратегія, яка включає Чорноморський регіон. Я б очікував, що багато професіоналів повернеться до адміністрації, і вони шукатимуть шляхи, як підтримати Україну”, — зазначає Бен Ходжес.

Водночас адміністрація Байдена покладатиме великі сподівання на верховенство права в Україні, прозорість і боротьбу з корупцією.

“Тож я з оптимізмом дивлюся на підтримку України з боку Америки. Але, знову ж таки, у США будуть очікування щодо дотримання прав людини в Україні та інститутів ліберальної демократії”, — підсумував Ходжес.

Нагадаємо, в інтерв’ю ТСН.ua Бен Ходжес також сказав, що в планах Кремля все ще залишається спроба піти на чергову військову ескалацію, щоби пробити сухопутний коридор до Криму і розблокувати водопостачання до півострова.

Комментарии Facebook