Суд –за Семочка: ноу-хау судді і тиск на журналістів (відео)

31

Незручні родичі з будинками на 200 мільйонів? Добрий суд визнає фігуранта самотнім!

Добрий Голосіївський суд став на бік Семочка. Аргумент, що родичі Семочка – насправді не родичі, тож на їхні маєтки і російські паспорти – пофіг, схоже сподобався суду. Аж настільки, щоб не чекаючи апеляції від журналістів заблокувати їхні рахунки. Денис Бігус розповідає про зашкварне рішення у справі Семочка та тиск на журналістів.

Фігурант нашого сюжету Сергій Семочко, у якого ми знайшли родичів з російськими паспортами і мільярдними статками:
🔴 Пішов до суду, відрікся від пасинка, падчерки та зятя. СБУшник заявив, що рахує родину – виключно за Сімейним Кодексом.
🔴 Ну тобто, не казав, що нема будинків на 200 млн чи російських паспортів, а сказав, що родичі – вже не родичі, тож і на російські паспорти – байдуже.
🔴 Добрий суддя погодився з СБУшником – і не лише виніс рішення, що протирічить будь якій логіці (наприклад, як можна спростувати фразу про іпостасі демона? ), а й заблокував рахунки Денису Бігусу, Лесі Івановій і 24 каналу.
🔴 Чому це незаконно? Бо суддя вирішив заблокувати рахунки ще ДО нашої апеляції і навіть ДО ознайомлення з рішенням суду. І це рішення Голосіївського суду – прямий тиск на ЗМІ.
Докладніше про ситуацію у блозі.

Комментарии Facebook