На 86-му році життя помер Армен Джигарханян. Названа причина його смерті

23

Про смерть 86-річного актора повідомили у театрі, де Армен Борисович був художнім керівником

У ніч проти суботи, 14 листопада, помер легендарний актор, народний артист СРСР Армен Джигарханян. Журналістам стала відома причина смерті артиста.

Як повідомляє МК з посиланням на оточення режисера, у Джигарханяна відмовили нирки. Його смерть була констатована лікарями в лікарні рано вранці у суботу.

Зазначимо, про смерть 86-річного актора повідомили у театрі, де Армен Борисович був художнім керівником – він був президентом і художнім керівником Московського драматичного театру.

Армен Джигарханян знявся у понад 200 картинах, серед яких “Здрастуйте, я ваша тітка!”, “Ширлі-Мирлі”, “Собака на сіні”, “Місце зустрічі змінити не можна” і багато інших. Він також викладав у ВДІКу.

Армен Джигарханян народився 3 жовтня 1935 року у Єревані, який тоді входив до складу СРСР. Навчався у Єреванському художньо-театральному інституті. Грав у театрі та знімався у кіно, пише Wikipedia.

Армен Джигарханян – про що йшлося раніше:

Після розлучення з російською піаністкою Віталіною Цимбалюк-Романовською, яке сталося у 2017 році, в Армена Джигарханяна посилилися проблеми з серцем.

У квітні 2018-го стан актора погіршився після перегляду ток-шоу Пусть говорят, в якому обговорювали “подробиці” його розлучення. ЗМІ дізналися, що у Джигарханяна стався інфаркт.

У червні 2020 року Армен Джигарханян потрапив до реанімації – у нього стався інсульт.

Комментарии Facebook