На суд у справі Звіробій і Федини не з’явився “постраждалий” Зеленський

12

Президент Володимир Зеленський на суд у Львові у справі проти депутата Верховної Ради Софії Федини (“Євросолідарність”) і волонтера Марусі Звіробій (Олени Самбул) про їх погрози на свою адресу не з’явився. Про це Українським Новинам повідомила депутат Федина.

“Ні президента, ні його представника не було”, – повідомила вона. За її словами, перше засідання суду відбулося вчора, 27 жовтня, справу розглядає Галицький районний суд Львова.

Федина повідомила, що її захист заявив відвід судді по ряду причин, зокрема у зв’язку з тим, що суд не допустив на засідання журналістів і не організував пряму трансляцію суду.

Також суд почався без адвокатів Звіробій. У зв’язку з заявленим відведенням суд відклав засідання до 10 листопада.

Як повідомляли Українськi Новини, Галицький районний суд Львова розглядав обвинувальний акт стосовно волонтера Марусі Звіробій (Олени Самбул) і депутата Верховної Ради Софії Федини (“Європейська солідарність”) щодо погроз на адресу президента Володимира Зеленського.

Крім того, Печерський районний суд Києва визнав законним повідомлення про підозру депутату Верховної Ради Софії Федині (“Європейська солідарність”) за можливі погрози на адресу президента Володимира Зеленського.

Комментарии Facebook