На Київщині зафіксовано незаконну агітацію та залякування виборців

37

У Кагарлицькому районі Київщини зафіксовано низку порушень виборчого законодавства в день голосування. Про це на своїй сторінці в ФБ повідомляє депутат Київської обласної ради, кандидат до Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Віталій Карлюк.


За його словами, до нього виборці звертаються з проханням про захист через тиск та залякування. “Від виборців вимагають фотографувати бюлетені з результатом та слати фотозвіт кандидатам-опонентам. А інакше погрожують позбавити роботи”, – розповідає Карлюк. Депутат обласної ради від «Європейської Солідарності» застерігає, що такі дії – це порушення виборчого законодавства, за які передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Окрім того, за словами Карлюка, грубе порушення виборчого законодавства зафіксовано сьогодні в селі Леонівка, що на Кагарличчині.

“В селі Леонівка, що на Кагарличчині, кандидат з «Нашого Краю» Владимиров І.П. сьогодні ходить по хатах, агітує та фактично змушує йти за нього голосувати”, – повідомляє Карлюк. За його словами, відповідні порушення виборчого законодавства зафіксовані документально, написана відповідна заява до поліції.

 

Ось і я проголосував, вирішив зняти картинку на телефон, тут раптом на мене накинувся якийсь знавіснілий член комісії і…

Опубліковано Oleksiy Vorontsov Неділя, 25 жовтня 2020 р.

Друзі це те на що я довго чекав!

Інформація! Це в наш час найголовніше!

Пам’ятаєте це фото1?

Працівники поліції…

Опубліковано Lavrentiy Kukhaleishvili Неділя, 25 жовтня 2020 р.

Комментарии Facebook