ЦВК розпустила увесь склад Івано-Франківської ТВК

23

На такий крок пішли, оскільки ТВК вчасно не виготовила інформаційні плакати. Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження всього складу Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії. Про це повідомляє пресслужба ЦВК.


“Комісією було встановлено, що вказана ТВК у встановлений законодавством строк не здійснила заходи із забезпечення виготовлення інформаційних плакатів та інформаційних буклетів місцевих організацій політичних партій – суб’єктів виборчого процесу з чергових виборів депутатів Івано-Франківської обласної ради 25 жовтня 2020 року, що в свою чергу порушує їхні права і права виборців”, – йдеться у повідомленні.Саме з огляду на факт одноразового грубого порушення Івано-Франківською обласною ТВК Виборчого кодексу України будо достроково припинено повноваження всього її складу. Також ЦВК звернулася до Національної поліції для проведення перевірки.

Як зазначається, місцеві організації політичних партій можуть подати кандидатури до ЦВК для включення до складу нової Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії не пізніше 15:00 20 жовтня 2020 року.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження всього складу Одеської міської територіальної виборчої комісії.

Комментарии Facebook