Термінову заяву через коронавірус зробив Кличко

23

Мер додав, що в стаціонарах залишаються 1675 хворих, 338 пацієнтів у важкому стані

Києву просто необхідний додатковий ліжковий фонд і персонал, який буде працювати в лікарнях. Про це під час брифінгу в п’ятницю, 9 жовтня, заявив міський голова столиці Віталій Кличко. 

Він уточнив, що дуже скоро в лікарнях взагалі не залишиться місць для нових пацієнтів, якщо судити по швидкості зростання нових хворих. У зв’язку з цим Кличко звернувся до міністра охорони здоров’я Максима Степанова і прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

“Потрібно виконати задекларовані обіцянки. Та надати ліжковий фонд та фахівців для лікування хворих коронавірусом у державних медзакладах, розташованих у Києві. Йдеться про заклади Національної академії медичних наук, МОЗ та відомчі медустанови”, – сказав Кличко.

Мер додав, що в стаціонарах залишаються 1675 хворих, 338 пацієнтів у важкому стані. Він підкреслив, що зараз ліжка в лікарнях заповнені на більш ніж 70%.

Тим часом у Харківській області дітей масово відправляють на дистанційне навчання. Так, у Лозівському районі не лише оголосили карантин, а й продовжили канікули. Тут коронавірус діагностували у 7 вчителів, один педагог помер. З 12 жовтня всі без винятку школи йдуть на онлайн-форму навчання.

Нагадаємо, директор Вишнівського ліцею “Ідеал” Володимир Коваленко помер у київській лікарні в понеділок, 5 жовтня. Чоловікові було всього 49 років. У ліцеї стверджують, що протягом останніх півтора тижнів відразу у кількох вчителів діагностували коронавірус, але цей факт приховували як від учнів, так і від батьків. Школа продовжувала працювати в штатному режимі.

Комментарии Facebook