Кличко зганяє бюджетників в якості «масовки» заради передвиборчого відеоролику

48

Яким треба бути цинічним, щоб на своїх прес-конференціях закликати всіх киян бути обережними, дотримуватися дистанції, «менше шастати», надсилати свої перевіряючі служби на малі кафешки (поки власний ресторан «Авалон» спокійно працює), а потім в примусовому порядку зганяти бюджетників для своєї масовки заради передвиборчого піару.

Вчора нам стало відомо, що вчителям Святошинського району в примусовому порядку наказали зібратися біля кінотеатру «Лейпциг», щоб з оплесками зустрічати Кличка, який має приїхати з телекамерами, щоб попіаритися на його ремонті.

У мене була запланована зустріч з виборцями, тож представники нашої команди Народовладдя — депутати Київради Прохор Антоненко і Кутняк Святослав — поїхали туди, щоб запитати у Кличка: хто дав таке незаконне розпорядження в примусовому порядку зганяти бюджетників?

Те, як поводив себе Кличко, щоб не відповідати на незручні питання, я залишу без коментарів, просто подивіться відео.

https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/1238491126515199

До речі, зверніть окрему увагу на те, що деякі люди під кінотеатром просто закривали свої обличчя, коли у них питали: «А що вони тут роблять?».

  1. P. S. Прикметно, що на 35-й секунді відео, чоловік, який намагається відштовхнути депутата Кутняка від Кличка, — це Юрій Дубовецький, який є директором школи № 42. Раніше він працював начальником Святошинського управління освіти, але після скандалів, замість того, щоб його назавжди звільнити зі сфери освіти, його просто перевели на посаду директора школи.

А зараз цей діяч балотується в Київраду від УДАРу.

  1. P. S. Наша команда Народовладдя пропонує киянам справжню альтернативу, а не ставати вчергове жертвами політичних та корупційних «договорняків». Тому, якщо хочете, щоб в Києві нарешті була нормальна влада, яка працюватиме на комфорт всіх киян, а не власне збагачення, то долучайтеся, заповнюйте анкету www.narodovladdia.com/join

Також звертаємо вашу увагу на те, що ми абсолютно незалежні від будь-яких олігархічних кіл і не маємо жодних корупційних надходжень саме тому, ми єдині, хто публічно збирає кошти на виборчу кампанію. Тому, якщо у вас буде можливість підтримати нас фінансово, завітайте, будь ласка, на цю сторінку: https://narodovladdia.com/donate

Будь-яка, навіть найменша, сума пожертви від звичайних українців має для нас величезне значення!

Юрій Левченко, екснардеп, «Свобода»

Комментарии Facebook