Необхідно провести судову реформу, щоб кількість німецьких інвестицій в Україну зросла

8

В Україні необхідно провести судову реформу, заявила Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен

«Мені дуже сумно було, коли я приїхала рік тому: німецькі інвестиції поки що на тому самому рівні, що й у 2015 році, коли я залишила Україну востаннє. Це, чесно кажучи, через нестачу судової реформи. Просто наші інвестори не вважають, що вони можуть тут захистити свої права перед справедливим судом, і це їм заважає прийти. Всі про це знають, тому що одна компанія розповідає іншій. Це дуже погано. Я з усіма наразі про це говорю, тому що зацікавленість німецьких інвесторів була великою до кризи, і, я думаю, буде великою після кризи», — сказала посол під час програми «Михайлівська, 1», оприлюдненій на YouTube-каналі Міністерства закордонних справ України в п’ятницю.

Фельдгузен наголосила, що нині в Україні є «вікно можливостей», щоб робити більше для того, щоб судова реформа розпочалася. «І український народ, я думаю, хоче справедливого суду, судової реформи. Наші інвестори цього хочуть. Я думаю, що малий і середній бізнес в Україні також цього хоче. Найбільше великі компанії та олігархи зацікавлені, щоб нічого не змінилося. Але це буде дуже складна робота. І мені здається, що всім треба співпрацювати, щоб цей ризик подолати», — додала вона.

Дипломат також наголосила на можливості, що через кризу навколо COVID-19 Німеччина могла б перевезти в Україну свої виробництва ліків. «Я думаю, що ми можемо перевезти сюди виробництва, наприклад ліків, які наразі в Китаї або Індії, і ми дізналися, що краще мати їх ближче, є логістичні проблеми їх привезти до Німеччини. Фармацевтична галузь в Україні — досить сильна. І, чесно кажучи, єдина нова інвестиція в останні місяці — це була купівля одного фармацевтичного заводу в Білій Церкві німецькою кампанією», — пояснила Фельдгузен.

Програма МЗС «Михайлівська, 1» — це серія інтерв’ю з українськими та іноземними дипломатами, а також представниками міжнародних організацій про закулісся дипломатичного життя і місце України у світі.

Комментарии Facebook