“Двійників” Зеленського, Філімонова та Саакашвілі зняли в Одесі з виборів мера

6

Центральна виборча комісія (ЦВК) скасувала постанови Одеської територіальної виборчої комісії про реєстрацію кандидатами на посаду міського голови тезок Олега Філімонова, Володимира Зеленського та Саакашвілі. Про це повідомили в пресслужбі комісії.

Там зазначили, що скарга надійшла від одеського відділення політичної партії “Слуга народу”. Політсила вимагала визнати “бездіяльність” Одеської ТВК і “неналежну перевірку документів” чотирьох кандидатів з прізвищами Філімонов, двох Зеленських і Саакашвілі.

У ЦВК перевірили постанови “двійників” і заявили, що в їх документах немає інформації про внесення грошової застави. Також в Центральній виборчій комісії припустили, що реєстрація цих кандидатів може свідчити про “свідоме введення виборців в оману”. Постанови скасували.

Також Одеську ТВК зобов’язали до 21:00 3 жовтня повторно розглянути документи щодо Філімонова, Зеленських і Саакашвілі. Крім того, комісія повідомила про звернення до Національної поліції, щоб правоохоронці перевірили обставини реєстрації кандидатів.

Комментарии Facebook