На Чкаловський сквер у Києві підняв сокиру «смотрящий» від Кличка

11

Народний депутат Гео Лерос розповів про схеми забудовників, пов’язаних із Віталієм Кличком, зокрема, Влади Молчанової та Дениса Комарницького. Про це стало відомо з відео народного депутата Гео Лероса на його Youtube-каналі.

«Компанія ТОВ «МЖК Оболонь», яка належить екс-очільнику Оболонської адміністрації часів Януковича Василю Антонову, разом з Владою Молчановою намагається забудувати сквер у центрі Києва. Цьому товариству продовжили оренду Чкаловського скверу, щоб вони таки звели на цьому місці житловий комплекс. У Київраді це питання просував депутат Денис Москаль, який в раді представляє інтереси Влади Молчанової – забудовника «Столиця Груп». Цей сквер Кличко повернув забудовнику, він особисто проголосував проти розірвання договору із забудовником. Що цікаво – за 10 хвилин до голосування до Кличка в президії прийшов депутат Москаль і обговорив те, що трапиться трохи згодом», – розповів Гео Лерос.

Нардеп також згадав і про неформальні зв’язки Віталія Кличка, Влади Молчанової та «смотрящого» Дениса Комарницького.

«Що ж об’єднало Віталія Кличка, забудовника Владу Молчанову та власника сауни Пана Антонова? Відповідь проста – Денис Комарницький парить дупу у його сауні. Ну, ви зрозуміли. А чому ж Кличко підіграє Комарницькому? Звикніть до цього. Комарницький є «смотрящим» за Києвом. При Кличку Комарницький контролює все будівництво в Києві», – підсумував Гео Лерос.

Комментарии Facebook