Заступник Тернопільській податкової разом з сином попався на великому хабарі

17

24 вересня, близько 16-ої години у Тернополі, три групи СБУ, ДБР та “Альфи” затримали на вимаганні та отриманні хабара у розмірі 40 тисяч доларів — більше мільйона гривень податківця, його сина та їх спільників.


Затримали — Євгена Воробця – заступника начальника Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області та його сина Василя Воробця з другом Андрієм, а також декілька осіб з кримінального світу у Тернополі.

Тернополянам стало відомо, що затримання відбувалося у трьох різних частинах міста — на майданчику біля автозаправки біля заводу “Ватра” та у приватному секторі Тернополя.

Одна із груп затримала податківця Євгена Воробця на робочому місці, друга група — його сина — Василя Воробця зі спільником на автозаправці і третя — бандитів, яких найняв податківець для вимагання та одержання хабара у розмірі 40 тисяч доларів — більше мільйона гривень — за містом.

До слова, затриманий податківець — Воробець Євген Васильович — обіймає посаду заступника начальника Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області, радник податкової та митної справи І рангу.

Податківець вимагав та отримав хабар у розмірі 40 тисяч доларів від місцевого жителя за те, щоб той безперешкодно займався своєю підприємницькою діяльністю.

За нашими даними, спершу податківець просив по доброму, а згодом найняв бандитів та став залякувати чоловіка та погрожувати йому та його родині фізичною розправою.

До вимагань долучився також і син податківця — Василь Воробець, хлопець зі спільником Андрієм також неодноразово зустрічалися з потерпілим та спершу просили заплатити по-доброму, а згодом попередили, що якщо грошей не буде, то щось може статися з ним, або ж його родиною.

Сьогодні, при передачі 40 тисяч доларів хабаря, спецпризначенці затримали податківця — Євгена Воробця, його сина — Василя Воробця, спільника Андрія та декілька бандитів, яких податківець найняв, щоб “вибити” гроші.

Додамо, що згідно декларації за 2019 рік, Євген Воробець досить небідний чиновник — має дві квартири у Тернополі, два житлових будинки у селі Боричівка, Теребовлянського району та Байківці, Тернопільського району, два гаражі у Тернополі, 11 земельних ділянок у різних районах області, дружина — Галина Воробець має перукарню у Тернополі, також податківець задекларував тваринницькі приміщення у селі Клебанівка, Підволочиського району та селі Колодне, Збаразького району, та інші нежитлові приміщення.

Є у власності родини Євгена Воробця і дві автівки — Тойота Сamry 2004 року випуску та Toyota Land Сruiser 2011 року випуску.

І все це добро на зарплату у розмірі 125 951 гривень в рік, а бо ж 10 тисяч 495 гривень в місяць.

Готівкою родина Воробців має вдома 580 тисяч гривень.

Комментарии Facebook