Останне засідання Київради

14

Мер Києва Віталій Кличко на початку останнього засідання Київської міської ради 8-го скликання подякував депутатам, які приймали рішення, важливі для міста і киян, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).


“Сьогодні останнє засідання Київради 8-го скликання. Ми п’ять років працювали та приймали рішення для розвитку столиці й комфорту її жителів. Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи визнав у 2018-2019 роках Київську міську раду найефективнішою місцевою радою.

Два роки поспіль ми отримували нагороду “12 зірок”, яку присуджують найкращим європейським муніципалітетам чи громадам, що демонструють значні досягнення місцевої влади в залученні громади до розвитку місцевої демократії. Я дякую всім депутатам, які працювали на благо Києва і киян!” – сказав Кличко.

Він зазначив, що за свою каденцію Київрада провела 74 пленарні засідання – 131 пленарний день. Депутати розглянули й ухвалили загалом майже 10 тис. рішень, провели в залі засідань понад тисячу годин, спільно працюючи над вирішенням важливих для міста питань.

Комментарии Facebook