Богдан підтвердив, що володіє інформацією про домовленості  керівника ОП Андрія Єрмака з РФ

8

Андрій Богдан прибув на допит у Державне бюро розслідувань. Перед цим ексглава Офісу Президента відповів на запитання журналістів.


Перед допитом, який 14 вересня проходить у Державному бюро розслідувань, Андрій Богдан послікувався зі ЗМІ, повідомляє 24 канал.

Перехід кордону

Богдан запевнив, що кордон після виходу інтерв’ю з журналістом Дмитром Гордоном, він не перетинав, це був лише жарт.

Кордон не переходив – це було б порушенням чинного законодавства. Повідомлення було літературним жартом. Оскільки саме так діяв Остап Бендер,
– зазначив ексклава ОП.

Погрози фізичної розправи

Після інтерв’ю погрози щодо фізичної розправи Богдану не надходили. Однак прикладом погрози він назвав спалення раніше його автівок Tesla.

Спалили дві машини в один час у двох різних місцях Києва. Це була загроза для мене,
– заявив він.

https://youtu.be/pxytFOCU3KQ

Чому викликали у ДБР

Колишній очільник ОП не розуміє причини, чому його викликали у ДБР. Адже та справа, про яку йдеться у повідомленні, була сформована ще 19 серпня. Тоді інтерв’ю не було навіть у планах.

Це певне шахрайство. Допит має бути або за результатами інтерв’ю, або у іншій справі, але посиланням на неї має бути у повідомленні,
– пояснив Богдан.

Він вважає такий крок способом залякати його. Мовляв, його будуть переслідувати кримінальними справами. Та додав, що вимагатиме у слідчих пояснень щодо цього. Як юрист він розуміє свої обов’язки та права.

Ексглава ОП очікував на схожу реакцію влади, однак не сподівався на неї так швидко.

Домовленості Єрмака

Богдан підтвердив, що володіє інформацією про домовленості теперішнього керівника ОП Андрія Єрмака з РФ. Однак чи оформлені вони документально, не знає.

Справа вагнерівців

Колишній голова ОП також заявив, що володіє інформацію про спецоперацію щодо вагнерівців. Він готовий все розповісти слідчим.

Вибори на Донбасі

Прокоментував Богдан і можливе внесення у постанову Ради зміни, які стосуються виборів на Донбасі, на вимогу Росії. За його словами, якщо такі домовленості з РФ були, то це свідчить про порушення територіальної цінності України, якщо ні – про інформаційну атаку зі сторони РФ.

Ставлення до Зеленського

Інтерв’ю Богдан не вважає помстою Володимиру Зеленському.

Це заклик, що йому треба бути самостійнішим і виправляти ситуацію, бо криза не за горами,
– зазначив Богдан.

Однак він невпевнений, що президент зрозумів його заклик.

 

Комментарии Facebook