Кум Путіна Віктор Медведчук купив понад 20 га узбережжя в Болгарії

6

Нині власником усіх компаній є дружина кума Путіна – Оксана Марченко

Кум Путіна скупився після того, як пішов з Адміністрації Кучми. 5 компаній  Віктора Медведчука скупили майже 23 га узбережжя в Болгарії у 2007 році – через два роки після того, як сам політик пішов з крісла глави АП Леоніда Кучми. Про це йдеться у новому розслідуванні Bihus.info.

Ділянки в реєстрах мають призначення під вілли або курортно-рекреаційні будівлі, ще частина – під сільське господарство. У компанії родини Медведчука, які згодом й скупили ділянки біля моря, влили майже 19 мільйонів євро за нинішнім курсом. Нині власником усіх компаній є дружина кума Путіна – Оксана Марченко. У 2018 році він визнав, що був змушений оформити бізнес на жінку через американські санкції, нагадують журналісти. «Мова про Перфект Ленд Пропертіз, Анаптіксіс Девелопмент, Ескафеас Констракшнс, Хр. Атанасіо Констракшнз та Девелопментс, Політімі Джіай Пропертіз. Усі вони створені для купівлі-продажу, будівництва і здачі в оренду нерухомості», – йдеться у матеріалі.
Втім, автори розслідування підкреслили, що до 2020 року про цю нерухомість громадськість не знала – поки у 2019 році Медведчук не подав як депутат Ради декларацію про доходи.

Джерело

Комментарии Facebook