Як «Нова пошта» обкрадає клієнтів

19

Попервах Нова Пошта становила собою приклад талановитого бізнесу в Україні: європейські стандарти, інновації — і 99,97% посилок, які доставлені без жодних нюансів. Але згодом виявилось, що у кожного є реальний шанс попасти в тих 0,03%, що з нюансами. І дуже прикрими.

Одна справа, якщо, зробивши дірку в 10-килограмовому мішку, відсипали пару кг горіхів або переполовинили часник від бабусі. А що робити, якщо ти відправив з міста «А» «цінні папери», застрахувавши їх у НП на 30 000 грн., а до міста «Б» приїхала рівно половина відправлення? Іншу половину банально поцупили. Працівники приватної пошти «Нова пошта» нахабно нишпорять по посилках та крадуть речі.

Програма «Гроші» провела експеримент, щоб показати, як легко переправити поштою наркотики через всю Україну та як легко у вас їх можуть вкрасти.

У новорічний «подарунок» спакували футболку і героїн власного виробництва — із борошна. Пакунок без зайвих підозр у відділенні пошти оформили у Херсон. З таким же успіхом можна було відправити і справжню вибухівку, і пістолет. Інсайдер на одному з відділень пошти розповів нюанси: https://vid6.tsn.ua/2012/12/27/383719050-2.mp4

«Багато людей, я знаю, на період відпочинку викликають додому кур’єра. Він приїжджає, забирає пакет і доставляє в місто Ялту, де хлопці веселяться під світським екстазі. Тобто ти чистий, ти знаєш, що тебе ніхто не зупинить ні патруль, ні наряд. Так само можна і зброю перевозити. Пополював, відправив пістолет додому і все», — розповів співробітник пошти Сашко.

За два дні, коли посилка вже прибула до міста призначення, було проведено операцію «викрадення». Тобто, замість футболки та «героїну» адресат отримав якусь ганчірку у пакунку.

Сашко, який записав процес «викрадення» на відео, показує, наскільки легко у відділенні приватної пошти поцупити чужі речі, ніхто не звертає на нього уваги. Обирати, що красти, можна цілий день. Так, пакунок із новеньким Айфоном ще легше покласти собі у кишеню.

Інсайдер розповів, що крадуть всі, бо інакше не вижити.

«Тут людський фактор — цікаво, що там. Засунув руку, витягнув… І систематично це порушення відбувається і за тебе ж виплачують гроші ці. Начебто поцупив ти, а платять всі інші», — розповів Сашко.

Керівництво приватної пошти крадіжки не ігнорує. Тут діє принцип: хтось вкрав — на компенсацію скидається вся зміна. Оскільки крадуть усі, поштарі часто лишаються без зарплати, лише із подарунками, які самі собі і вкрали.

Поштарі, не соромлячись, розповідають про масштаби своїх крадіжок. «В передостанні дні було таке, що 12-13 штук за день я поклав собі в кишеню. Так це один день… А я пропрацював два тижні. У мене то 7, то 8, ну мінімум 5 було», — розповів один зі співробітників «Нової пошти».

Ситуацію спробували з’ясовувати у начальника одного із київських відділень. Заяву про зниклі пакет і футболку у нас прийняли, але пояснювати зникнення відмовились, так само як і дивитися відео вчиненої крадіжки.

Спроби зв’язатися із керівництвом виявилися марними. Гаряча лінія дає телефон представництва, а воно у свою чергу — телефон гарячої лінії.

У Кременчуці працівник «Нової Пошти» крав гаджети з посилок: отримав рік іспитового строку за ч.1 та 2 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).

Мешканець Дніпра сховався у саморобному дерев’яному ящику і попросив знайомого відправити себе «Новою поштою» з Дніпра до Харкова. У дорозі чоловік виліз з пакунку та за допомогою канцелярського ножа повідкривав інші вантажі. Йому вдалося викрасти ноутбук Toshiba вартістю 5,5 тис. грн., електронний годинник Apple за 4,8 тис. грн. та телефон Xiomi за 2,7 тис. грн. Після цього винахідник знову заліз до ящика і так планував доїхати до Харкова. Однак його виявили. Про це йдеться у відповідній постанові Комінтерніського райсуду Харкова, згідно з якою чоловік отримав три роки в’язниці.

Співробітників «Нової пошти» викрили в крадіжці посилок з Китаю. У Києві було затримано двоє співробітників 23-го відділення «Нової пошти», що на проспекті Бажана, передає news24 з посиланням на Укрмедіа.

Як з’ясувалося, працівники даного відділення, неодноразово розкривали чужі посилки з-за кордону, крали у них цінні речі, а в деяких випадках і всю посилку цілком. В результаті понад 30 клієнтів за останні півроку не отримали те, що вони замовили в зарубіжних інтернет-магазинах, зокрема — з Китаю.

Суть схеми була проста. Клієнт замовляє товар, наприклад з того ж КНР, через такі ресурси як Aliexpress. Як правило, всі посилки з цього інтернет-магазину приходять тільки на відділення «Укрпошти». Пункт доставки людина вибирає той, який закріплений за його адресою. Як тільки замовлення оформлене, клієнту видається track-code, по якому він може відслідковувати переміщення свого товару до пункту прибуття.

Потім, коли товар приходить на територію України, на митну базу — то співробітник «Нової пошти» без всякого на те дозволу і попередження, забирає ваш товар з митного пункту, не маючи на те жодного права, і присвоює йому свій track-code. Клієнту ж з Aliexpress приходить повідомлення про те, що його товар успішно доставлений. По приходу в призначене відділення «Укрпошти» клієнт із здивуванням дізнається що його товар був переданий на «Нову пошту» і всі питання тепер до них.

А тепер найцікавіше — фактично, співробітники «Нової пошти» за вас розписуються прямо на митному пункті, що нібито ви отримали свій товар. Після того як вони розписалися, вашому відправнику в Китаї приходить сповіщення, що товар вами успішно отримано, і в подальшому, ваші претензії до відправника будуть вже не дійсні. Після того, як співробітники «Нової пошти» отримали вашу посилку, вони можуть робити з нею все, що завгодно. Адже претензії до них ви пред’явити ніякі не зможете, і довести, що з вашої посилки пропали ті чи інші речі, ніяк не можна, так як спочатку ви замовляли товар не через «Нову пошту», опис вони не проводили.

Отже, вашу посилку розкрили, вкрали цінні речі, а довести ви нічого не зможете.

У результаті, клієнт потрапляє у своєрідну пастку. Пропадає або вся посилка, або частково щось пропадає з коробки, він дзвонить зі скаргами відправнику, а там отримує відповідь — «вибачте, ви розписалися в отриманні, значить претензій не мали, тепер нічим не можу допомогти», а прийшовши у відділення «Нової пошти» він чує — «ми не знаємо де ваша посилка, так як ви замовляли не через нас, а через третіх осіб, так що пишіть і скаржтеся їм». А те, що «Нова пошта» незаконно вклинюється в маршрут між тим же Aliexpress та «Укрпоштою» це, очевидно, нікого не хвилює.

Найімовірніше, що це відбувається з мовчазної згоди Митної служби України. Впевнені, якщо копнути глибше, то з’ясується, що і вантаж вони оформляють без відповідних платежів і сплати всіх мит до бюджету.

Трохи поспілкувавшись з нашими читачами і пошукавши інформацію на форумах, стало зрозуміло, що такі випадки крадіжки/втрати товару вже переросли в системний характер.

Ось лише трохи відгуків про ту ж проблему, яку ми описуємо. Їх можна легко знайти в інтернеті, на форумах і в соціальних мережах. Користувачі вкрай негативно відгукуються про міжнародну доставку, а так само про компанію під назвою «SF express».

Очевидно, що проблема крадіжки товару є, і вона є не тільки в столиці, а у всіх відділеннях на всій території України. Те, що правоохоронцям вдалося затримати двох працівників, які займалися крадіжками, це лише малий результат роботи, яка навряд чи принесе суттєві зміни в самій системі компанії.

З усього того, що відбувається в «Новій пошті» сьогодні, можна зробити висновок, що їхнє гасло «доставка майбутнього» не зовсім відповідає дійсності. Швидше навпаки, компанія починає все більше бути схожою на сумну/комічну відому пошту.

«Нова пошта» втратила довіру. Бо тут крадуть. Тому, друзі, не дивуйтесь, якщо з вашого відправлення частина пропаде. Щоб то не було.

Комментарии Facebook