Cписок депутатів Київради, які не проголосують за виділення коштів транспортникам, Кличко пообіцяв оприлюднити

79

Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв оприлюднити список депутатів Київради, які не проголосують за виділення коштів транспортникам.

Під час онлайн-брифінгу у понеділок Кличко зазначив, що на минулому засіданні Київрада знову не ухвалила рішення щодо додаткового фінансування комунальних підприємств-перевізників – для виплати заробітних плат працівникам метрополітену і “Київпастрансу”. Тому працівники транспортної сфери ризикують залишитися без зарплат, через втрату доходів підприємств під час суворого карантину. Коли метро тимчасово не працювало, а наземний транспорт перевозив пасажирів у спецрежимі.

“Щоб забезпечити стабільну роботу метрополітену та своєчасну виплату зарплат обсяги бюджетних асигнувань підприємству потрібно збільшити на 162 млн грн. А у “Київпастрансі” заборгованість із виплати зарплати вже становить понад 77 млн грн”, – зазначив мер.

За його словами, профспілки, які неодноразово зверталися до Київради із закликом забезпечити роботу транспортної сфери та надання послуг із перевезення киян, вимагають оприлюднити прізвища усіх депутатів, які не голосували за таке рішення.

“Бо когось “випадково” не було в залі. Хтось “не доїхав”, а хтось – проігнорував голосування. Тоді як більшість із нинішніх депутатів знову йдуть на вибори. І знову розповідатимуть киянам, як захищатимуть їхні інтереси та розвиток столиці. Тому, якщо на засіданні цього тижня ми не ухвалимо рішення про фінансову підтримку підприємств-перевізників, – буде оприлюднено весь список – хто і як із депутатів голосував. І потім нехай пояснюють людям свої політичні мотиви” – зазначив Кличко.

Комментарии Facebook