Кличко напередодні виборів грається у шерифа і здає хлопців ментам

53

Насправді Артем та Ярослав замальовували рекламу наркотиків

Мер Києва Віталій Кличко увечері в суботу, 25 липня, під час прогулянки центром Києва, спіймав двох хлопців, які розмальовували будинки на вулиці Стрілецькій. Про це він розповів у своєму Facebook.

За його словами, він провів «виховну бесіду» з хлопцями, які представилися як Артем та Ярослав, проте один з них не витримав розмови та втік. Ще б пак, не кожен здатен витримати просторікування накшталт: «А сегодня в завтрашний день не все могут смотреть. Вернее, смотреть могут не только лишь все, мало кто может это делать».

«Поки проводив виховну бесіду і викликав поліцію, в одного з «художників» здали нерви і він втік. Другого передав поліції. На відео — обидва молодики, так що, знайдемо і втікача», — розповів Кличко.

Стало відомо, кого спіймав Кличко за малюванням графіті

Як виявилось пізніше, хлопці, яких спіймав Кличко, насправді замальовували написи із телеграм-каналами, які поширюють наркотики. Один з графітчиків пройшов війну на Донбасі, а інший був поранений на Майдані. Про це повідомив один з керівників «Муніципальної варти Києва» Сергій Бондар.

«Віталій Кличко, сьогодні вночі Ви впіймали двох моїх друзів, які замальовували наркоманські графіті. Вони цим займаються постійно. Свого роду культурний спротив повальній наркоманії серед молоді. Обох знаю багато років. З найкращого боку. Один пройшов війну. Йому вдалось від Вас втекти. Інший — Синиця Ярослав. Поранений на Майдані. Йому тітушки рознесли пів голови. Тому навіть не намагався від Вас тікати», — написав він.

Бондар попросив мера переглянули ситуацію під іншим ракурсом. «На Ярослава складено адмін-протокол. В той час, коли варто було б подарувати хлопцям по три відра фарби. Комунальники відверто не справляються», — написав Сергій. Він додав, що зараз саме час на рівні мера посприяти волонтерам, які чистять наше місто від наркоманії та деструктиву.

Що тут скажеш: «Сегодня в завтрашний день не все могут смотреть…».

Комментарии Facebook