П’яний лікар Саволюк учасник crash – ДТП, обманює суд і громадськість: ДОКАЗИ

122

З’явилася  нова інформація про суд у справі про п’яного доктора наук, хірурга Саволюка Сергія Івановича. Про це наші журналісти писали ще три місяці тому, тоді 28 квітня Сергій Саволюк скоїв аварію і майже повністю розгромив дві машини, які він відмовився відновлювати і компенсувати втрати.


17 липня 2020 була призначена дата першого слухання Подільського райсуду Києва, за 11 днів до закінчення терміну адмін порушень. 23 липня 2020 року – друге слухання, наступне слухання вже на 14 вересня 2020. Головуючий суддя Зубець Юрій Григорович, син якого, також не одноразова був помічений в їзді у п’яному стані.

Два приклади де суддя за однаковими матеріалами справи виносить обвинувальний вирок, Саволюк ні при чому ….

  1. 14 липня 2020 року cуддя Подільського районного суду м.Києва Зубець Ю. Г., розглянувши матеріали, що надійшли від Управління патрульної поліції в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності:

2. А ось також азербайджанца за такими ж точно матеріалами справи визнали винним в скоєнні ДТП у п’яному вигляді, де справедливість?

Так як справа явно затягувалося, адвокатами Саволюка було подано 3 клопотання про перенесення дати і суд поставив дату 16 вересня 2020 тобто 5 місяців після ДТП, а за адмінпорушення можна залучити тільки на протязі 3-х місяців. Про цю інформацію стало відомо коли потерпілі прийшли на призначену дату суду 17 липня 2020.

Потерпілими були спрямовані відповідні клопотання про те що справу потрібно розглянути в строк (+ флешка з відео де Саволюк зачитують протокол і де він відмовився від тесту на Драгер, ніж та визнав свою провину і відео де він не міг вийти з авто сам, так як був з ознаками алкогольного сп’яніння), так як це є прямим порушенням закону (переговори були як на базарі, суддя не бачив фактів і всі були готові спустити справу на гальмах). У підсумку, додалися розгляд на 23-те липня 9.00.

День ПЕРШИЙ:

На суд Саволюк особисто не прийшов, прийшла тільки його адвокат Оксана Гайдук, яка запевняла що Саволюк перебуває в стаціонарі лікарні №8 де він є членом Наглядової ради. Адвокат надав документи, але в документах не було рекомендації про госпіталізацію. Суддя сказав: “Переносимо слухання на завтра 9:30 і якщо Саволюка не буде те будемо розглядати справу без нього”. Засідання тривало близько 30 хвилин.

День ДРУГИЙ:

На наступний суд Саволюк знову не прийшов, прийшли вже два його адвоката. Аргументи відсутності були такі ж і нові липові довідки про те що він лежить на стаціонарі. Постраждалі запросили свідків.

Частина №1 (30 хвилин):

За день до суду, було зроблено кілька дзвінків Саволюку і записано на диктофон про прохання записатися на прийом. Саволюк успішно записував людей на день де була дата суду і на наступні дні. Тобто, Саволюк обманював суддю, громадськість, своїх колег і пацієнтів, це говорить про те, що професор скоює кримінальний злочин ігноруючи рішення суду та вводить всіх в оману;

Адвокати подавали додаткові клопотання про перенесення справи, щоб Саволюк особисто було на засіданні. Хоча, якщо подивитися 268-ту статтю, можна розглядати і без нього;

– постраждалі наполягали на розгляді справи “сьогодні”;

– засідання тривало близько 20-30 хвилин;

– суд дав 30 хвилин перерви, щоб постраждалим довести що Саволюк приймає людей на прийом.

Часть №2 (30 хвилин):

– постраждалі підтвердили номер телефону Саволюка і то що він приймає людей;

– адвокати Саволюка надали довідку про те що Саволюк був тверезий (фото)

 

. Хоча, є таке право, але тільки з присутністю поліцейських. Як ви розумієте поліцейського поруч не було, за їхніми словами вони не захотіли з ним їхати. Але, свідки говорили про інше: що Саволюка посадили в машину о 23:23 його знайомі і поїхали в бік району Оболонь. А по довідці, він здав аналізи о 23:45 в лікарні на голосеево;

– на всі протести потерпілих у судді не було вагомих аргументів і навіть не слухали потерпілого і свідків;

– адвокати Саволюка надали диски з відеозаписами нагрудних камер поліцейський, яких було три поліцейський і у кожного близько 30-40 хвилин відеозаписів;

– потерпілі попросили подивитися запис з флешки яка була надана раніше, відео всього 7 хвилин і заздалегідь в клопотанні вказали таймінг;

– суддя не захотів дивитися коротке відео, аргументував що треба подивитися всі відео надані адвокатами Саволюка;

– суд постановив перенести слухання на 14 вересня 2020 року, щоб в присутності Саволюка дивитися 1.5 години відео. Свідків і Потерпілих не опитували.

Коментар:

  • Суддя витратив 1.5 години свого часу на розгляд справи, при цьому що подібні справи в цей же день розглядалися максимум 10 хвилин. Але, на 2 хвилини у нього не вистачило часу, хоча після рішення ще сиділи і спілкувалися близько 15-20 хвилин.
Комментарии Facebook