Щоб забути про воїна, який 4 доби помирав на передовій, два дні обговорюють луцького терориста?

61

Який дивний терорист то він чекає біля автобусу, поки правоохоронці прийдуть з наручниками, то його водять, як козу на щедрівку

Денис Ярославский:

Друзья, у меня для вас очень неприятная новость. К сожалению, нас всех опять развели как баранов.

Мне сообщили, что Луцкий сценарий, обсуждался в МВД ещё 2 недели назад. Только локацию с террактом, подбирали в другой области…

Ольга Кирилюк:

Дві людини «знешкоджують» терориста так, ніби проходили мимо і запросили випити пива. Терориста кудись забирають. Потім випускають заручників, і тільки потім, з якогось дива і не зрозуміло на який хрін, приїздять силовики на БТРі і влаштовують якесь «світлове» шоу з вибухом. А на офіційних фото терорист лежить на асфальті у них під ногами. Тобто його привели назад, щоб зробити ефектні фоточки? Який цікавий терорист — водять його, як козу на щедрівку.

Чи правильно я вловила послідовність подій?

 1. У понеділок увесь ФБ палає від того, що президент і вся зелена влада кинули помирати пораненого бійця. Від того, що поки боєць помирав 4 доби, головнокомандувач «вєсєлілся на державній дачі, бо устал ат вайни».

 2. У вівторок терорист бере заручників.

 3. Але терорист не висуває адекватних вимог, а тільки просить президента зробити єдине, що той уміє, — записати відосік.

 4. Президент (о диво!) записує відосік. По суті, виконує вимогу терориста, чого в цивілізованому світі не зробить жоден президент при пам’яті. Але офіс президента каже, що бубочка поговорив з терористом і той погодився відпустити трьох заручників. От який у пацана дар переконування. Путіна не зміг, то хоч терориста!

 5. Кремлівська медіаповія Скабєєва верещить, що тепер потрібно говорити і з терористами на Донбасі!

 6. Цілий день усі слідкують за цим трешем і, звісно, забувають про воїна, загиблого з вини зеленої влади і президента!

 7. Виявляється, що воду заручникам приносить поліцейський, який керував групою, що розслідувала справу Шеремета. Саме цей поліцейський проводив брифінг, на якому оголосили винними Ріфа, Кузьменко й Дугар. Цьому поліцейському тепер слава й увага. Бо раніше тільки матюки.

 8. Поліція оголошує усі західні області (з якого, бляха, дива?!) такими, що там триндець, як страшно, а отже, посилює контроль, патрулювання і т. ін. За дивним збігом, саме ці області останнім часом найбільше починають прозрівати і виявляти незадоволення бубочкою. Тобто тепер ми маємо чітке (на державному рівні) таврування західних областей як осередків тероризму!!! Нам кажуть: запам’ятайте — не Донбас тепер місце проблем, а Західна Україна! Шо не ясно?! Бєндєровци єті плахіє.

 9. Силовики рапортують, що терориста знешкодили. Провели блискучу спецоперацію.

 10. Виявляється, що на місці подій перебував заступник голови офісу бубочки. Цей заступник відповідає за піар бубочки!

 11. Наближені до зеленої влади журналісти, як наприклад Бутусов, починають гучно розказувати про те, що президент проявив ЛЮДЯНІСТЬ і врятував заручників! І взагалі — якби не він, то хана всьому!

Тобто тепер він не м#дило, яке покинуло вмирати пораненого воїна, а мужній і людяний рятівник заручників.

 1. Але! Згодом з’являється відео, на якому чітко видно, що терорист довго й покірно чекає, поки його знешкодять!!! До нього підходять двоє щупленьких людей без спеціальних засобів захисту. Скручують руки і кудись забирають.

 2. Потім виводять із автобуса заручників.

 3. І тільки потім до автобуса, у якому немає ні терориста, ні заручників, приїздить БТР і спецпризначенці, які влаштовують шоу з вибухом і нібито затриманням терориста, якого, нагадаю, судячи з відео, уже там і близько не було!!!

 4. Але на фото, які раніше вже розповсюдила поліція, терорист лежить під ногами у спецпризначенців!

 5. Фейсбук палає, називаючи усе проведене в Луцьку фарсом і постановкою!

 6. Але важливе наразі інше! Ми маємо чітко пам’ятати, що до обрання бубочки у нас не було таких терактів! І ніколи, наголошую — НІ-КО-ЛИ такого не було, щоби президент, упи#дивши вєсєліцца на державну дачу, покинув умирати на полі бою пораненого воїна!

Віктор Загродський:

Виходить, такий, терорист з автобуса… Озирається по сторонах… Нікого немає… Чекає… «Невже щось наплутав!? Невже вийшов раніше, ніж було написано в сценарії!? Невже ніхто не готовий!? Твою ж дивізію! Все зіпсував! Блін! Блін! Блін! Вова мене порішає!».

Через деякий час до нього неспішно підходять троє чоловіків без бронежилетів шоломів чи зброї, один з них легенько бере за руку терориста, щоб не менш легенько одягти наручники і відвести в сторону. В кінці кінців, це ж не якийсь дідусь без маски, що продає овочі, щоб його заламувати!

Паралельно, на задньому фоні, один за одним, неспішно починають з автобуса виходити заручники. Хто з відрами, хто з лопатою, хто з тлумаками, хтось взагалі з веслом. Виходять і помаленьку йдуть в той самий бік, куди, під ручку з чоловіком в масці, пішов терорист.

Завіса!

Аплодисменти! Усі щасливі! Але не тут то було! Раптово, під вибухи світло-шумових гранат, коли вже ніхто не очікував, ледь не збиваючи заручників з торбами, вриваються спецпризначенці верхом на БТРі (зазвичай в подібних ситуаціях верхи на БТРі не їздять а прикриваються ним) в супроводі кількох броньованих мікроавтобусів. Спочатку не знають, як себе поводити, бо розуміють, що трохи пішло не по сценарію і хтось просрав таймінг.

Усі метушаться удаючи бурхливу діяльність , пізніше коли виявилось що терорист зі сторини охреніває з побаченого , вирішують зробляти селфі з терористом (див.фото).

Тим часом десь в Києві, або на острові Бірючий, Зеленський, під крики «Дибилы!» розбиває режисерський монітор і йде видаляти ролик, який його попросив зняти терорист.

Прихильники Зеленського не взмозі висловити словами свої відчуття, адже сльози гордості за свого лідера не дають їм змоги говорити.

Десь на Московії Скабєєва пише пост про порушення рівності прав терористів зі сторони Зеленського.

Завіса № 2!

P.S. Заради справедливості потрібно сказати, що навіть в топових голівудських фільмах, топових режисерів, бувають ляпи. Це перший бойовик Зеленського, не судіть сурово!

Джерело-1Джерело-2

Комментарии Facebook