На найбільш прибуткове державне підприємство України Хмельницькобленерго тривають спроби рейдерської атаки

56

Про це в інтерв’ю журналістам кількох незалежних ЗМІ заявив виконувач обов’язки Генерального директора АТ – Олег Козачук

Хмельницькобленерго є дуже прибутковим підприємством на енергетичному ринку – про це знають і представники енергоринку, і профільні журналісти та експерти. Відомо про це і в Кабміні, і у Фонді держмайна України, який управляє 70-ма % (частка Держави Україна) через своїх представників у Наглядовій раді цього акціонерного товариства.

Лише минулого року чистий прибуток підприємства сягнув близько 86 млн. грн. Хмельницькобленерго виконує свої зобов’язання перед учасниками ринку, інвестиційні, будівельні програми тощо.

https://delo.ua/business/gosudarstvennaja-energetika-vozmozhna-li-effekti-367970/

Тим не менше, керівництво Фонду держмайна робить незаконні спроби усунути Олега Козачука від керування обленерго. Та робиться це незаконно, невдало (навіть 2 акціонери, які представляють ФДМУ у наглядовій раді АТ, відмовилися усувати Козачука і звільнялися). Тож успішного керівника, за якого Хмельницькобленерго досягає щороку високих показників, законно звільнити не вдалося, тож і намагаються це зробити незаконно.

https://lenta.ua/fond-bez-imushchestva-zachem-obezglavili-samoe-pribylnoe-gosudarstvennoe-oblenergo-48111/

Кажуть, є якесь незаконне «рішення» ФДМУ, але цей горе-документ ніде не публікують, бо його буде оскаржено у судах з огляду на юридичну нікчемність. Річ у тім, що Фонд держмайна не керує Хмельницькобленерго. Це робить Наглядова рада АТ на Загальних зборах.

Всі ці незаконні потуги з усунення керівника АТ (як частина плану рейдерів — достатньо висвітлені у ЗМІ.)

У понеділок 18 травня 2020 року керівника АТ «Хмельницькобленерго» намагатимуться усувати, використовуючи Міністерство юстиції.

Офіс Мін’юсту на Городецького у Києві

Про те, що існує певна нелогічна і незаконна змова між чиновниками з ФДМУ та з Міністерства юстиції, відомо громадським лідерам, активістам, журналістам, профільним експертам.

18 травня представники громадянського суспільства і журналісти чатуватимуть біля Мін’юсту на вулиці Городецького у Києві. Всі ходи змовників профільним журналістам відомі.

І мета їхньої оборудки відома також: за допомогою окремих чиновників зробити спробу рейдерської атаки на стратегічне підприємство – прибуткове Обленерго. В арсеналі дій порушників закону – непрозорість і незаконність.

Глава ФДМУ Сенниченко приховує майно від декларування — повідомляв Zіk

18 травня покаже громадськості, чи пройде рейдерський сценарій. Чи зможуть окремі чиновники «віджати» у держави прибуткове АТ «Хмельницькобленерго».

Джерело

Комментарии Facebook