Стало відомо, коли планують зняти карантин на столичному транспорті

63

У Києві планують відновити регулярні перевезення на громадському транспорті, крім метро, з 22 травня. Про це йдеться в протоколі №24 засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.


“Підготувати наземний міський пасажирський транспорт до роботи в режимі регулярних перевезень (звичайний режим) з 22 травня 2020 року”, – йдеться у документі.

Кінцевим терміном виконання доручення вказано 21 травня, відповідальний за реалізацію – заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Густелєв.

Зазначимо, що на брифінгу 12 травня мер Києва Віталій Кличко повідомив, що щонайменше до 22 травня громадський транспорт як і раніше буде перевозити пасажирів тільки за спеціальними квитками.

“Розслаблятися рано. І рано знімати обмеження на роботу громадського транспорту. Він поки продовжить перевозити пасажирів за спецквитками. До 22 травня точно”, – сказав Кличко, додавши, що у місті збільшили кількість маршрутів наземного громадського транспорту. Так, запустили додаткові маршрути з ДВРЗ, Троєщини, Лісового та Корчуватого.

Крім того, за словами мера, у столиці на маршрути щодня виходить до 300 одиниць автобусів, тролейбусів і трамваїв “Київпастрансу”.

Нагадаємо, що Київський метрополітен буде відкрить тільки за окремим розпорядженням Кабміну. Приміський транспорт уряд пообіцяв запустити в першу чергу з початком ослаблення карантину.

Зазначимо, столична підземка закрита на карантин з вечора 17 березня. При цьому дати відкриття метро називалися різні – аж до середини літа.

Комментарии Facebook