Відомий співак Поль Манондіз представив пісню Ірини Білик “Сніг” французькою мовою – прем’єра (відео)

266

Напередодні, французько-український вокаліст і виконавець популярних пісень Paul Manandise випустив в ефір прекрасну пісню Ірини Білик “Сніг” у віртуозному виконанні французькою мовою.


Зокрема співак каже: “Я завжди люблю створювати щось нове, але коли я роблю кавер я поважаю автора та творчість артиста, я у захваті від синтезу голосу та фортепіано, на мою думку, саме цей “дует” відображає душу пісні!”

“Сніг”. Французька версія.
Пісня Ірини Білик.

 

Поль Манандіз (Paul Manandise, нар. 8 червня 1986) — французько-український співак. Народився у Брюсселі. Володіє французькою, англійською та італійською мовами, вивчає українську. Поль народився у Брюсселі. В дитинстві займався карате. Мати Поля родом із Франції.

Почав співати з ранніх років, займався з репетитором вокалом, 1999 року вступив до Королівської консерваторії Бельгії, яку закінчив 2002 року з Золотим призом. Співав у церковному хорі, виступав на різдвяних службах де були присутні члени королівської сім’ї Бельгії.

Коли Полю було 20 років, відомий французький фотограф, випадково побачивши його фото, запропонував йому знятися в рекламі Diesel. Поль, взявши тільки 100 євро, поїхав до Парижу на зйомки. Завдяки гонорару, він отримав змогу винаймити житло і залишитись на деякий час у французькій столиці.

Таким чином Поль переїхав до Парижу, де розвивав свій талант, співпрацюючи з різними компаніями звукозапису. Поступово вливаючись в місцевий шоу-бізнес, він познайомився з французькою співачкою Наталі Карден і отримав перший контракт з фірмою EMI Music, з якою як співак та композитор він співпрацював з 2008 до 2011 року.

2014 року одружився з Оленою з України і більше року подружжя жило в Парижі.[2] 2015 року переїхав до України, де Поль планує отримати українське громадянство. Висував свою кандидатуру, щоб піснею «War is lonely» представляти Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2017, однак не пройшов відбір.

Творчість
Пісні виконує французькою, англійською і українською мовами. Перша пісня українською — «Квітка душа» Ніни Матвієнко, далась Полю надзвичайно складно. Незважаючи на це, співак згодом випустив свій перший україномовний альбом.

Згодом Поль провів перший тур українськими містами, виступаючи разом з Ніною Матвієнко.

У кліпі пісні «Небокрай» знімалася дружина Поля. За кілька днів цей кліп набрав 60 тис. переглядів на Youtube. Полеві подобається звучання українських народних пісень і бандура. Він планує використати її для запису наступних пісень.

Переклав пісню «Джеральдіна» Арсена Мірзояна французькою. З осени 2017 року є солістом всеукраїнського туру Моцарт, рок-опера, де виконує роль Леопольда Моцарта.

Створив кавер-версію пісні «Вовчиця» Винника Олега французькою мовою у більш ліричному жанрі виконання.

8 червня 2018 року — у свій День народження, презентував свій перший патріотичний та повністю український альбом «Мій рай». «Мій рай» — це краще з українських народних пісень та власних хітів співака, зібраних за 3 роки невтомної праці в Україні, сповнених любові до краю та патріотизму!

Усі 14 пісень — це окремі історії, що справжній француз надихнув в українську творчість та музику.

Зі слів самого Поля Манандіза: «Побувавши в українських Карпатах, я зрозумів, що Україна — це мій рай». Разом з найбільшою вишиванкою Поль Манандіз проїхав більше 20 міст України.

22 червня презентував новий кліп «В твоїх очах» на пісню з патріотичного українського альбому «Мій рай». Головною героїнею кліпу стала актриса Олена Ларіна.

З 25 червня стартував тур по 35 містах Західної України.

7 жовтня став учасником національного відбору всеукраїнського талант-шоу X-Фактор, 9 сезон в місті Дніпро з піснею “J’accuse mon pere” з Моцарт, рок-опера.

Комментарии Facebook