Що відбувається? Мажорку Зайцеву не знайшли в колонії, а в кримінальній службі відмовчуються

53

Олена Зайцева, винуватиця смертельного ДТП, яка забрала життя шістьох людей, в колонію для відбування покарання не потрапил. Геннадія Дронова в колонію етапували.

Геннадій Дронов, якого суд засудив за смертельне ДТП в центрі Харкова на 10 років позбавлення волі, етапований до Крюківського виправну колонію №29, яка знаходиться в Полтавській області. Про це пише видання УНН, посилаючись на прес-секретаря Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Дарину Мартинову. За словами Мартинової, Дронов був етапований ще ввечері 28 серпня. Цю інформацію підтвердив і адвокат засудженого Дронова Сергій Перепелиця. Він додав, що готує касацію, на представлення якої відводиться три місяці.

Відзначимо, що Крюковська колонія – це виправна колонія мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання для засуджених чоловіків. Захист Дронова готує касацію – на її подання відводиться три місяці.

Що стосується 20-річної мажорки Олени Зайцевої, то місце, де вона буде відбувати покарання, до сих пір узгоджується. Зайцева чекає рішення щодо етапування з адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби.

ДЖЕРЕЛО

Комментарии Facebook