Навколо Києва китайці побудують концесійну кільцеву дорогу, яка з’єднає міжнародні траси на Одесу і на Чоп

46

Шосе буде платне і зєднає траси Київ-Одеса та Київ-Чоп. Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури України.

Зазначається, що «Укравтодор» і китайська компанія Poly Changda Engineering Co. Ltd підписали меморандум про співпрацю у рамках будівництва першого етапу нової Великої кільцевої дороги. При цьому глава Мінінфраструктури Владислав Криклій зазначив, що нова домовленість – це важливий етап будівництва дороги. Також він розповів, як масштабне будівництво буде поповнювати бюджет у майбутньому.

«Наша мета – за п’ять років забезпечити 40-процентне зростання економіки країни і для цього нам необхідно забезпечити масштабне будівництво по всій країні. Будь-який інфраструктурний проект дає віддачу з найбільшим мультиплікатором. Кожен вкладений долар сьогодні через рік буде давати плюс 2 долари для економіки», – говорить Криклій.

Судячи з його слів, дорога буде концесійною. Тобто, ймовірно, траси Київ-Одеса та Київ-Чоп з’єднають в обхід столиці платним шосе. «В Україні ще не було досвіду концесійних доріг, тому дуже важливо починати такі проекти саме з великими надійними стратегічними партнерами», – говорить Криклій.

Також він висловив сподівання, що всі необхідні розрахунки будуть швидко завершені і від 2020 року можна буде стати до будівництва.

ДЖЕРЕЛО

Комментарии Facebook