Коли запустять систему автоматичної фіксації порушень, озвучили у Нацполіції України

66

До кінця 2019 року в Україні запрацюють у тестовому режимі автономні камери фото- та відеофіксації порушень. Про це у студії «Сніданку з 1+1» розповів заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

За його словами, у пілотному режимі система автоматичної фіксації порушень на дорозі може запрацювати навіть у листопаді. «Система автоматичної фіксації запрацює до кінця року, можливо вже в цьому місяці», – лаконічно повідомив Білошицький.

Варто зазначити, що вона повинна змусити українських водіїв більш сумлінно дотримуватись правил дорожнього руху. Білошицький зауважує, що наші водії схильні дотримуватись ПДР на європейських дорогах, але щойно вони повертаються до України, то починають порушувати.

Зазначається, що порушення ПДР призводять до катастрофічних показників смертності на дорогах. Так, за добу в аваріях гине близько восьми людей. Одна з головних причин аварій, це повальне перевищення швидкості водіями.

Див. відео: «Як змусити українців дотримуватись ПДР розмова з представником Нацполіції»

https://1plus1.ua/1plus1video/snidanok-z-1plus1/24-sezon/207-vypusk-za-5-noyabrya-2019-goda-yak-zmusiti-ukrayinciv-dotrimuvatis-pdr-rozmova-z-predstavnikom-nacpoliciyi

ДЖЕРЕЛО

Комментарии Facebook