Журналістів не пускають в Раду, в тому числі провідних міжнародних інформагентств, наприклад Reuters

35

Журналісти скаржаться на роботу пресслужби парламенту, деяких представників медіа не акредитували на захід.


Зокрема, журналіст НВ Іван Верстюк повідомив «Детектору медіа», що пресслужба ВР не встигли вчасно зробити акредитації на все скликання парламенту та акредитації на сьогоднішнє урочисте засідання. За його словами, у результаті багато журналістів, у тому числі великих іноземних ЗМІ – Reuters і AP, не потрапили в Раду.

Повідомляє Дітектор Медіа

У Facebook він написав: «Пресслужба Верховної Ради спрацювала жахливо. Майже три тижні тому я відправив документи на акредитацію на нинішнє скликання парламенту. Вчора ще раз відправив документи на разову акредитацію на сьогоднішнє засідання. І мене все одно не акредитували. Аналогічна історія склалася в багатьох колег. Це неприпустимо».

Заступниця головного редактора Kyiv Post Ольга Руденко написала вона на своїй сторінці в Facebook: «Купи людей з нормальних ЗМІ немає в списках (вчора по телефону запевняли, що все в порядку, акредитація буде), вирішувати це ніхто не хоче, ніхто ні за що не відповідає, глава пресслужби ВР у відпустці. Фотографів світових агентств не хотіли пускати на балкон, пустили після скандалу. За словами очевидців, фотографа УНІАН, яким володіє Ігор Коломойський, пустили без проблем».

Крім того, «Українська правда» повідомляє, що зранку журналістів не пускали в ложу преси в Верховній Раді. За їх даними, не пустили представників інформагенцій Reuters, Associated Press, EPA та багатьох інших. Фотографа «Української правди» спершу теж не пускала на балкон на третьому поверсі, згодом його пропустили.

«Детектор медіа» намагається зв’язатися із пресслужбою Верховної Ради для уточнення інформації.

Комментарии Facebook