Тетяна Петракова свій день народження присвятила дітям вразливих категорій

101

Вчора в Українському домі відбулась незвичайна акція «Збери портфель дитині у школу», під керівництвом Тетяни Петракової, відомого автора та організатора соціальних та благодійних проектів для дітей, яка проводить цю акцію щорічно в свій день народження.


Незвичайним свято зробило те, що сама іменинниця не отримала в свої руки від гостей жодного подарунка, а саме свято пройшло у форматі благодійного заходу, на який були запрошені понад 100 дітей соціально вразливих категорій, серед яких були діти зі Сходу країни, діти з особливими можливостями та діти сироти.

В цей день, привітати Тетяну та подарувати свято дітям, приєднались відомі митці, телеведучі, культурні та соціальні діячі, які подарували дітям свою увагу, любов та необхідні речі до школи, серед яких багато портфелів!   Дітей вразили співочі виступи Ольги Сумської та Віталія Борисюка, співачки Анна Добриднєвої, , співака Олексія Сагаловського, співака Julik та молодіжної тін-топ групи HighUp5. Також дітей привітали солісти Тетру Танцю Форсайт

До акції також долучились екс-міністр молоді та спорту  Валентина  Довженко, Світлана Вольнова,  громадські діячі  Анна Горбань, Анна Коршунова, Наталія Ковалко,  Народний Герой України Олена Мосійчук та багато-багато інших, які разом подарували незабутнє свято для дітей!

Як каже сама організаторка заходу Тетяна Петракова: «Я переслідувала цим кілька цілей. Не буду говорити, яка з них важливіша. По-перше, що може бути краще, ніж дарувати щастя дітям? Це один з показників, який робить нас людьми. Це той випадок, коли скільки не дай, все одно отримаєш більше. Добро завжди повертається. Я маю на увазі не відповідну допомогу, а те почуття, коли ти розумієш, що вселив в ці дитячі оченята надію і віру. Це почуття і є найкращим подарунком. Ну а інший аспект – я хотіла подати приклад, послати яскравий меседж: потрібно виходити за межі свого егоїзму.»

Організатори також висловлюють подяку мережі ресторанів L’Kafa Café за надані солодощі.

Комментарии Facebook