Мер Дніпра Філатов вимагає від Зеленського позачергових виборів до місцевих рад

84

У понеділок, 22 липня, мер Дніпра Борис Філатов виступив з екстреною заявою. Міський голова звернувся до Володимира Зеленського з проханням провести дострокові вибори до місцевої ради.


Свою думку він пояснив тим, що результати виборів до Верховної Ради наочно показали, що країна потребує повної зміни влади на всіх рівнях. Про це повідомляє Дніпро-новини.укр .

«Результат виборів показав, що з’явилася політична сила, яка може самостійно встановлювати правила гри. Це і велика відповідальність, і кредит довіри. Країна вимагає повної зміни влади на всіх рівнях. Місцева влада повинна пройти іспит на відповідність і це можна зробити тільки на дострокових місцевих виборах, перезагрузив систему.

З достроковими виборами краще не затягувати, так як вони покажуть, хто користуються підтримкою населення, а хто прийшов у владу для того, щоб вирішувати особисті фінансові проблеми. Влада повинна позбутися від кримінальних кланів і ділків », – сказав Борис Філатов, звертаючись до Президента України Володимиру Зеленському.

Міський голова Дніпра також закликав якомога швидше завершити реформу децентралізації. Для цього, на думку Філатова, потрібно прийняти кодекс про місцеве самоврядування і внести зміни до Конституції.

«Основними завданнями я бачу передачу екологічного контролю громадам, так як саме ми, а не чиновники з Києва, вдихають викиди промислових підприємств. Місцевим громадам потрібно передати місцеві податки. Нам слід створити муніципальну поліцію громадського порядку, яка буде підпорядковуватися місцевій владі. », – заявив Борис Філатов.

Мер також підкреслив, що необхідно скоротити кількість депутатів, які працюють в місцевій раді. На думку Бориса Філатова депутатів має бути менше в 2-3 рази.

Комментарии Facebook