Як Сан Санич Омельченко на Лук’янівський ринок ходив і з людьми говорив – переможемо бідність і побудуємо зразкову столицю (фото+відео)

2103

Олександр Омельченко, кандидат в народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) відвідав Лук’янівський ринок, де почесний мер Української столиці поспілкувався з продавцями і покупцями. У гарячих дискусіях люди говорили про проблеми, які стосуються як локальних територій, самого району міста, а також більш широких питань щодо країни і геополітичних аспектів в цілому.


Що стосується Києва, Олександр Олександрович визначив ряд проблем яких слід вирішувати першочерговими. У Києві на сьогоднішній день немає ні стратегії не плану розвитку. По всьому місту широкими кроками йде безсистемна і часто ненормована забудова, яка і так підсилює дисбаланс розвитку. Наприклад в Шевченківському район, який за площею, рельєфу і наповненню міг би стати найкращим міським районом.Однак, виходячи з темпів сучасної забудови – назріває транспортний колапс, і серйозні проблеми з комунікаціями. Причина – це лобі забудовників, під патронатом політичних сил.Олександр Олександрович висловив своїм потенційним виборцям бачення вирішення всіх питань, зокрема як навести порядок і придушити корупцію в цій сфері. Також люди звернули увагу на стан як безпосередньо Лук’янівської площі, так і всіх доріг в районі, аж до тротуарів і околодомових територій.Також торкнулися питань поліпшення роботи громадського транспорту, ефективної роботи системи надання адміністративних ЦНАП, створення комфортних умов для людей з обмеженими можливостями. Впровадження сучасних технологій в реконструкцію існуючого житлово-комунального фонду.Створення ефективних програм для ОСББ та бюджету участі району в цілому. Наприклад, за якою схемою ОСББ в Києві можуть отримати гроші з бюджету на модернізацію своїх будинків. Озеленення району як один з головних пріоритетів. Забезпечує нормальну роботу шкіл, садочків, лікарень, спортивних комплексів. А також вирішення питань пов’язаних з хаотичною торгівлею, вивозом сміття і т.д.Олександр Омельченко має грандіозний досвід ефективного керівника, який готовий передати менеджерам нового покоління, для того, щоб побороти бідність і зробити Київ зразковою столицею.Олександр Омельченко також виступив за організацію і проведення виїзних овочевих ярмарків (без м’яса) в Києві, які були заборонені Київрадою.Зокрема ексмер цікавився внутрішніми проблемами Лук’янівського ринку, що хвилює продавців,  чи заважають ззовні контролюючі органи і ступінь участь адміністрації, адже фактично Лук’янівський ринок це візитка району!

Що стосується всеукраїнських питань О. Омельченко виступає за якнайшвидший мир в Україні і залучення багатомільярдних інвестицій.

Олексій Воронцов

Комментарии Facebook