Екс-мер Києва Олександр Омельченко запропонував президенту перенести АП в «Експоцентр України» (ВДНГ) і обгрунтував причини

124

Колишній київський градоначальник, всім відомий Олександр Омельченко, а тепер кандидат в народні депутати по 223 округу, на своїй сторінці ФБ виступив з пакетом пропозицій і практичних обґрунтувань доцільності перенесення адміністрації президента не до Українського дому, а в «Експоцентр України» (колишній ВДНГ).


Зокрема Олександр Олександрович вважає, що це врятує місто від нескінченних заторів. Також буде врятована програма реконструкції Києва, яка починаючи з Європейської площі захоплює Майдан Незалежності і прилеглу територію, що входить до Генплану забудови Києва зі збереженням унікального ансамблю.

А ось Національний комплекс «Експоцентр України» це за словами авторитетного мера ідеальне місце для Адміністрації президента, і саме цей комплекс цінних споруд архітектурного ансамблю державного значення найбільш підходить для Офісу Президента України.

На частині територій Голосіївського парку розміщені озера з білими і чорними лебедями, сотні цінних дерев українського і європейського походження. Цей комплекс придатний як для роботи, так і для проживання, – зазначив Олександр Олександрович.

Комментарии Facebook