Художник Леся Тищенко допомагає 6-му фестивалю «Дунайська Січ»

169
«Ой, не однаково мені!…» Це я – словами Тараса Шевченка – про мого доброго друга, народну художницю України Лесю Тищенко. За тиждень до початку найнезалежнішого рок-фестивалю нашої держави “Дунайська Січ” вона презентувала учасникам масштабного музично-театрального дійства у місті Ізмаїлі на Одещині пересувну виставку своїх картин, присвячених подіям у зоні АТО.

Відкриття виставки “Журавлина Україна” відбулося 22 червня 2019 року о 15.00 годин в Обласному центрі національних культур м. Ізмаїл. Це декілька десятків неймовірних робіт, дивлячись на які ми розуміємо, що вислів «Душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної української нації не просто словами з гімну, це стало станом душі. До речі, це вже 55-та (ювілейна!) виставка Лесі Миколаївни.

Талановита миткиня, яка десятки разів відвідувала наших солдатів і офіцерів у зоні бойових дій на півдні України, до столиці Бесарабії приїхала на запрошення Громадської спілки «Творче патріотичнеого об’єднання «Музичний Батальйон» – об’єднання українських професійних музикантів та поетів, що з 2014 року підтримує своїми піснями та полум’яним словом бійців ЗСУ та добровольчих батальйонів у зоні так званої антитерористичної операції на Сході України..
Нагадаю, що фестиваль “Дунайська Січ” проводиться з метою популяризації сучасної української музичної культури та підняття патріотичної свідомості мешканців українського Подунав’я. А картини Лесі Тищенко саме про це! Як куратор проекту талановитої художниці, хочу висловити велику подяку редакторові регіонального суспільно-політичного видання “Бессарбія.УА” та засновнику ТОВ “Бессарабський Медіа-Холдинг” і просто хорошій людині Валерію Пейкову.
Мій колега-журналіст (разом із його батьком художником Михайлом Пейковим) взяли на себе величезний пласт організаційних заходів, аби виставка Лесі Тищенко мала широкий резонанс у Бесарабії.
Нічого, друзі, тримайтеся! За тижлень і я приїду до Ізмаїла – вам на підмогу. Будемо разом знімати черговий випуск програми «Мистецькахвиля+» про ювілейну виставку Лесі Миколаївни в рамках фестивалю «Дунайська Січ»!
Сергій Комісаров, заступник шеф-редактора Ukrpress.info, арт-куратор проекту “Журавлина Україна”
Комментарии Facebook