Наймолодший кандидат йде в народні депутати – Назар Жолобович із Львівщини: програма

4457

Вчора 11 червня в ЦВК подав заяву і отримав посвідчення кандидата в народні депутати по 121 одномандатному округу Назар Жолобович – із Львівщини. Назар яскравий представник нового покоління, його програма жива і реалістична, його команда – це група цілеспрямованих патріотів, професіоналів кожного в своїй справі, представляємо програму і життєпис:


Передвиборна програма
кандидата у народні депутати України по одномандатному виборчому окрузі №121
Жолобовича Назара Вікторовича

Програма передбачає собою комплекс завдань, що є корисні для мешканців, які проживають на території 121-го виборчого округу (Борислав, Дрогобич, Трускавець та Дрогобицький район). Моє рішення прийняте на основі трьох факторів, а саме:

1. Все своє життя я проживаю на цій території, тому я розумію проблематику, бачу шляхи вирішення, а також реальні кроки щодо покращення загальноекономічного, соціального стану округу.
2. Опираюся на команду, яка формувалась протягом років, та власне бажання проживати найпроблемніші питання і вникати у них.
3. Оскільки мажоритарна система передбачає роботу на окрузі, я впевнено хочу заявити, що пріоритетним завданням є максимальна присутність на окрузі, яка передбачає покращення інвестиційного клімату шляхом залучення малих, а на далі і великих інвестицій, шляхом розгляду проблематики кожного села, селища, міста та в цілому округу.

ПРОСТО ПРО ДЕРЖАВУ:
• Підтримка курсу до вступу в НАТО та ЄС.
• Національна ідентифікація, українська мова єдина державна.
• Збереження територіальної цілісності України.
• Підтримка розвитку української армії.
• Повернення втрачених територій.

ПРОСТО ПРО ЕКОНОМІКУ:
• Відстоювання та забезпечення справедливих умов для ведення бізнесу, що забезпечує максимальне та справедливе наповнення місцевих бюджетів, від яких залежить функціонування органів, що створюють комфортні умови для кожного мешканця.
• Пошук інвестицій для створення робочих місць, що дасть можливість стримати еміграційну та депресивну складову, яка сьогодні має тенденцію.
• Кожне село, селище чи інша місцевість потребує індивідуального підходу та розвитку локальної економіки для відокремлення та створення єдиного персонально-економічного вектору.

ПРОСТО ПРО ІНФРАСТРУКТУРУ:
• Основне завдання – негайно рятувати житлово-комунальне господарство, яке десятиліттями стоїть у безгосподарному стані та спричиняє відсутність сталого електропостачання, якісного водопостачання, тягне за собою обвалення берегів, що приводить до трагічних та матеріальних втрат.
• Чітке визначення бачення міжсекторальної співпраці між сільською, виробничою та відпочинковою територією.
• Облаштування благоустрою територій міст, селищ, сіл, що забезпечить комфорт людям.

ПРОСТО ПРО РОЗВИТОК:
• Підтримка та реалізація програм для об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).
• Реалізація програм, що стосуються медичної, освітньої реформ в максимально комфортному для мешканців округу.
• Село не тільки для селян, село повинне стати сучасною екозоною і залишатись нею з надходженням інвестицій для розвитку.

Я йду в парламент заради справжнього відновлення, впровадження та відродження.
Все це для спільного добробуту землі, де я хочу жити і де будуть жити мої діти.

Просто до перемоги!

Автобіографія

Я, Жолобович Назар Вікторович, народився 26 квітня 1993 року в м. Борислав, Львівської обл.,  громадянин України, проживаю на території України 26 років.

Відомості про освіту:

З 1999 році вступив до першого класу середньої загальноосвітньої школи №4 м. Борислава, у 2010 році отримав середню освіту у Бориславській ЗОСШ №4 (атестат про повну загальну середню освіту №37949258)

У 2010 році почав навчатись у Національному університеті «Львівська політехніка», 30 червня 2014 року отримав диплом бакалавра з інженерної механіки ВК №47607199.

У 2015 році отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Машини і технології паковання» за кваліфікацією «Інженер-механік»,  31 грудня 2015 року отримав диплом спеціаліста С15№119721.

Відомості про трудову діяльність:

У 2015 році призначений радником голови Дрогобицької райдержадміністрації з питань інформаційної та інвестиційної діяльності (поза штатом)

З грудня 2018 року по квітень 2019 року працював у відділі комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації на посаді спеціаліста

З квітня 2019 року по теперішній час працюю у відділі молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації на посаді провідного спеціаліста.

Відомості про громадську роботу:

Участь та організація заходів місцевого та обласного рівня, в сферах: спорту, неформальної освіти, які сприяють розвитку молоді.

Безпартійний

Склад сім’ї: неодружений.

 

Комментарии Facebook