Звернення до партії «Слуга Народу» і Володимира Зеленського від Маргарити ОВЧАРЕНКО

176

У моєму оточенні, яке складає 80% підприємців та 20% громадських діячів, ми часто дискутуємо на тему «стати політиком»

Запит від них величезний! З різними людьми, з різних сфер ми обговорюємо: навіщо, чому, чи варто йти в політику взагалі, які є шанси на зміни якщо навколо лише номенклатура і синки, як потрапивши до влади зі свіжого не стати «солоним огірком» і т.д.

Так як громадсько-політичною діяльністю я займаюся вже близько 5 років – встигла на власному досвіді пройти різні політичні процеси, познайомитися з багатьма крутими людьми у цій сфері (а також зіткнутися з неймовірними покидьками) думаю вдалося найголовніше – зрозуміти як це працює насправді. По найактуальнішим питанням і міфам записала для вас коротке відео, яке думаю буде дуже корисним усім, хто задумується або вже вирішив йти в депутати.

Викладу протягом години на своєму ютубі. Щоб дивитися треба – блокнот, ручка, здоровий глузд. Готуйтеся!

 

Звернення до партії Слуга Народу, Володимир Зеленський та Команда Зеленського Портрібно гнати з 95 округу усіх чиновників, що відзначились за режиму Порошенко – будували сітку на виборах, вели підкуп на крадені гроші з бюджету, які мають десятки кримінальних справ за розкрадання землі Я маю стати вашим кандидатом, бо ідеально підходжу усім вимогам партії Слуга народу і не була на посадах чи у владі. Я знаю, як інтелектом і малими ресурсами перемогти старих політиків гречкосіїв! Давайте зробимо їх разом!

Posted by Маргарита Овчаренко on Sunday, June 9, 2019

Портрібно гнати з 95 округу усіх чиновників, що відзначились за режиму Порошенко – будували сітку на виборах, вели підкуп на крадені гроші з бюджету, які мають десятки кримінальних справ за розкрадання землі.

Я маю стати вашим кандидатом, бо ідеально підходжу усім вимогам партії Слуга народу і не була на посадах чи у владі. Я знаю, як інтелектом і малими ресурсами перемогти старих політиків гречкосіїв! Давайте зробимо їх разом!

Комментарии Facebook