Навіщо Кучма як «бізнеспацефіст» спонукає не стріляти ВСУ і зливає ОРДЛО на користь РФ – шквальне обурення мережі і наслідки для ZE і Ко

2370

Сьогодні ми спостерігаємо брудний, нахабний і шалений відкат в епоху кучми-януковича. Реваншисти атакують по всіх позиціях, держава і незалежність України опинилися під загрозою, рашісти потирають вологі долоні в передчутті.


А Ze – команда на чолі зі своїм «вожатим» продовжують дивувати публіку зовсім вже несмішними жартами.

Черговий «подарунок» підніс нам Зеленський призначивши похилого екс-президента Леоніда Кучму керівником контактної групи в Мінську з врегулювання конфлікту на сході України.

Ну да ладно, рішення прийнято, ніби як чекаємо результатів, а тут «БАЦ», Данилич обдарував епохальним рішенням, він запропонував фактично здатися і припинити вогонь у відповідь позицій ВСУ в сторону бойовиків, до речіце не по Фрейду застереження, коли Зеленський на дебатах назвав терористів – повстанцями.

Далі Л. Кучма пропонує передати заражені чумою росгегемонією території Луганської та Донецької областей в юрисдикцію України. Ну чомусь при цьому Кримське питання залишають у спокої.

Леонід Кучма заявив, що при складанні угоди про введення в районі бойових дій на Донбасі режиму тиші, треба внести пункт, який забороняє стріляти у відповідь.

Відповідь на це питання досить просте, як куряча шкаралупа, за всім цим стоять бізнесінтереси загорнуті в оболонку політики.

Напередодні Росія загорнула квоти на ввезення українських труб які належать зятю Кучми, Віктору Пінчуку.

Тепер після візиту до президента Зеленського тесть із зятем провернули чергову комбінацію, в результаті якої власний бізнес став вище за національні інтереси. У цій схемі очевидно зацікавлена кланово-олігархічна верхівка, їх бонуси в наявності. Фактично Зеленський відкрито починає заробляти на війні і сірій зоні, Ахметов легалізує поставки вугілля, Пінчук вивезення труб, а Коломойський об’єднає весь цей консорціум в своїх інтересах.

А тепер пропонуємо позицію іншого екс-президента України, антагоніста Леоніда Кучми – Віктора Ющенка:

Що стосується Путіна, то його цей сценарій цілком влаштовує, так як Україна фактично капітулює, як в його очах, так і на рівні світової спільноти. Крім того це підсилює його позиції на внутрішньому політичному просторі і піднімає рейтинг. Також це знімає багатомільйонні, навіть мільярдні витрати на утримання непосильного балансу для економіки РФ.

Зачем Кремлю Донбасс – у Гиркина раскрыли тайну

Всі мислячі люди сьогодні прекрасно розуміють, що Зеленський і Ко типчина маріонетка яка в руках олігархів і країни агресора вкупі з маргінально налаштовуваними верствами населення продовжують руйнувати Україну.

Причому, все це ми спостерігаємо після візиту Зеленскогов в Брюссель, де він розшаркувався в реверанси і клявся у вічній любові і відданості курсу на ЄС та НАТО.

Європейська преса обурена, Зеленський в Брюсселі жорстко проігнорував журналістів: «Він взагалі не може говорити без сценарію»

Типовий «хітропопий» хід часів Януковича, його двовекторність відомо чим закінчилася. Все це викликало небувале обурення користувачів мережі в інтернет.

Опозиційна платформа – За життя оприлюднила список кандидатів на вибори в Раду

До речі ось «оптимістичний» список опозиційного блоку «За життя» на з’їзді 6 червня в Верховну Раду, далі буде.

Висновок один, прозрівати і робити адекватну відповідь повзучої чумі, інакше сміятися буде той, хто стріляє першим!

Якщо президент України зраджуватиме національні інтереси — буде повстання! І при цьому вже ніхто не буде бігти з «коктейлями Молотова», бруківкою тощо. Всього вистачає. І структури є: Дмитро Ярош

Від сьогодні кожен зе-виборець – убивця

Марічка Курницька:                                                                                            Виставляємо Кучму з калашом на передову під обстріл – якщо не буде відстрілюватися, значить, годний метод, – Берлінська про пропозицію експрезидента “не стріляти у відповідь”

Святополк Сагайдачний:
А продажные СЛУГИ КРЕМЛЁВСКИХ ФАШИСТОВ ЗЕбилы они прихвостни )(уйла так и говорили . Не стрелять а стать перед фашистом )(уйлом на колени и нижайше попросить у них принять мир – капитуляцию на милость вражеской паРаши. Что конечно российские фашисты оккупанты капитуляцию примут на аж бегом. Ну а стрелять не будут разве что только всю свою верную продажную 5 колону в Украине. слуг конечно что не украинского народа а слуг прислуживающих кремлёвским фашистам оккупантам…..

Костя Гнатенко :                                                                                                    Чому вони не думають про вічне, сенс буття, не насолоджуються у власних розкошах спілкуванням із онуками, рідними, адже час владний і над ними, чому цей патріарх українського олігархату щось вирішує за цілу країну. Може пан Кучма моральний, інтелектуальний , чи якийсь інший авторитет нації, а я і не здогадуюсь. Кажуть, що він у тому Мінську, не найгірший варіант!? У нас що обирають переговорникіа із рашистами і їх посіпаками в Донецьку та Луганську із безнадіних?

Власов Сергей b3083465:
Если запретить ВСУ открывать ответный огонь, то стрелять все равно придется. Только уже под Харьковом и Запорожьем – политик
06.06.2019, 11:36 • 183 • 0

Сообщают, что Леонид Кучма в Минске предложил в рамках мирных переговоров запретить солдатам ВСУ открывать ответный огонь. Допускаю, что Леонид Данилович сделал это из лучших побуждений. Но все же хочу задать ему один вопрос.
Готовы ли вы, Леонид Данилович, отдать такой приказ собственной охране?
Все мы знаем ответ на этот вопрос. Ни один украинский олигарх, ни один президент никогда не даст подобных инструкций своим телохранителям. Потому что прекрасно знают, чем это чревато. Почему же на уровне государства появляются такие инициативы?

Хочу напомнить Леониду Даниловичу, что в 2014 году в Крыму украинские солдаты тоже не открывали огонь. Тогда у них была установка не применять оружие. Спасло ли это Крым от захвата? Нет! Просто отдали часть территории без сопротивления, а стрелять в итоге все равно пришлось, только уже на на востоке. И я очень боюсь, что если сейчас запретить ВСУ открывать ответный огонь, то это закончится тем, что стрелять в итоге все равно придется. Только уже под Харьковом и Запорожьем.
Память людей коротка. Сегодня уже не все помнят, что все это уже было. Пять лет назад Петр Порошенко уже пробовал играть в эти игры и объявлял одностороннее прекращение огня.

Чем это закончилось? А тем, что боевики продолжали стрелять и убивать украинских военных.

Олексій Воронцов

Комментарии Facebook