Дмитро Павліченко офіційно повідомив про злочин ЦВК- докази

2474

Сьогодні 10 квітня кандидат на посаду Президента України – відомий громадський діяч, Дмитро Павліченко офіційно повідомив про вчинений злочин ЦВК,  зокрема в ФБ він зазначив наступне:


До уваги! Українському народу Самостійної Української Держави Україна!

Сьогодні Центральна виборча Комісія отримало офіційне повідомлення на незаконні дії ЦВК згідно положень ст. 214 КПК .Що до офіційного визнання незаконними вибори Президента України 31 березня 2019 року та нікчемними їх, результати у Протоколі від 7 квітня 2019 року Центральної виборчої комісії, як незаконно призначених, та звернувся до суду про визнання незаконими виборів Президенти України 31 березня 2019 року, та нікчемними результатами ЦВК.

Надано час .. Протягом ОДНОЇ доби, від часу отримання цього повідомлення про закінчений злочин службових осіб нікчемної та неконституційної «Центральної виборчої Комісії», про що прошу офіційно повідомити на адресу Генерального Прокурора України та Генерального прокурора Бюро Європейської прокуратури  Європейського Союзу, українські та міжнародні засоби масової інформації, про безпосередні факти закінченого злочину службових осіб нікчемної та неконституційної «Центральної виборчої Комісії». Текст заяви на незаконні дії ЦВК у вкладених файлах. Прошу перепосту…

З повагою,
Дмитро Павліченко

Комментарии Facebook