Кілери свободи і руйнівники сімей: система проти патріотів, помилка чи закономірність? Частина 1 (фото+відео)

1640

В Україні, як видно, системно працює проект по знищенню інституту сім’ї який спрямований на багатодітних батьків-патріотів, що на прикладі двох кричущих випадків, цю гостру біль, видання УкрПресІнфо зможе донести до широких мас та громадськості. 1-  В четвертий раз багатодітому батькові Сергію Скрипці у Шевченківському районному суді м. Києва продовжують срок утримання в СІЗО.


2 – У день суду над патріотом України Юрієм Заболотним виписали з пологового будинку його 7-ю дитину, дівчинку Єву. Апеляційний суд, через недбалість суду першої інстанції, який не передав матеріалів справи, так і не відбувся, перенесли на 7 травня 2019 року!

Причому, адвокат, журналіст УкрПресІнфо та група підтримки чекали понад 3 години в коридорі, щоб за хвилину дізнатися про перенесення.

Ми розповімо на прикладі двох паралельних реальних історій, не пов’язаних між собою, в яких нашарування криміналу влади на гнилу правоохоронну і судову системи руйнують сім’ї, гублять світле майбутнє України в прямому і переносному сенсі, прикриваючись абсурдними безпідставними аргументами, відсутньою доказовою базою і абсолютним правовим свавіллям.

Халатність або судове свавілля?

А тепер все по порядку. 8 квітня, я, як журналіст УкрПресІнфо, який висвітлює публічні судові процеси, був присутній в київському апеляційному суді. Ми прочекали понад 3-и годин, потім нас швидко, на хвилину, запустили в зал суду, де «важливі» судді «втішили» нас , що матеріали суду першої інстанції не прийшли і у зв’язку з цим, судовий процес перенесли, аж на місяць, до 7-го травня.

Повинен бути суд по оскарженню рішення першої інстанції, щодо незаконного арешту Юрія Заболотного В цей же час з київського пологового будинку урочисто, але без зустрічі тата виписали дружину Юрія – Соню та його крихітку донечку Євочку.

Перед судовий обшук

До слова, слід додати, що активістів та адвоката напередодні суду, в районі ст. м. Арсенальної затримали співробітники поліції по анонімному повідомленню, наче б то, що у їх автомобілі знаходиться зброя. Активістка пише: «Повинні були їхати до Юрія Заболотного на суд. Зупинилися забрати адвоката. А тут «ментів», аж 20 штук, три машини приїхали.

Прибігли, сказали, що надійшла інформація, що в машині зброя і вибухівка. Зараз проводять обшук». Більше години обшукували, потім відпустили, для чого і кому це потрібно, можна припустити, що це елемент залякування і вплив на поведінку …

Звісно, що ніяких заборонених предметів не в автомобілі, не у присутніх не було. Однак і цього виявилося недостатнім. Почали перевіряти номерні деталі автомобіля, що також, виявилося без порушень.

Маніпуляції «Білій балаклави» на службі ФСБ або СБУ?

Командира Другого Легіону УНА (Української Національної Армії зареєстрованої в травні минулого року) Юрія Заболотного і легіонера Другого Легіону Олега Сидорова утримують під вартою в катівнях СБУ з – березня. Їх побратими стверджують, що справа повністю сфальсифікована! Інкримінують ст. 109 КК, Ч1-2 «Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади».

19 листопада минулого року Євген Маринець, відомий в певних колах на прізвисько «Біла балаклава» в Києві на площі публічно закликав йти і захоплювати в’язницю з політв’язнями, він безпосередньо звернувся до Юрія Заболотного, як до свого побратима в цих закликах. Юрій Заболотний категорично і публічно відмовився брати участь в цій затії, на що є низка доказів, особливо у соціальній мережі, від першої особи.

 Незважаючи на те, що УНА стверджували, що “Біла Балаклава” – спецоперація ФСБУ, це не зупинило працівників цього “правоохоронного органу” фабрикувати справи на легіонерів УНА на основі справи Моринця (Білі Балаклави).

Інформаційний ресурс – сторінка, “Почуй правду”, у фейсбук , першим заявила про те, що “Біла Балаклава” є спецоперацією ФСБУ. 11 листопада 2018 на цій сторінці було розміщено три поста, які викривали нереальність цього “борця”.

Всім легіонерам було запропоновано не розміщувати у себе на сторінках відео заклики “Білі балаклави”. Рух і УНА не приймали участь в театралізованій виставі “Білі Балаклави” і його активістів на Михайлівські площі 18.11.2018.

Ресурс звертає увагу, що в своїх відео “Білі балаклави” неодноразово закликав саме легіонерів УНА, і навіть персонально Юрія Заболотного, приєднатися до нього. Ці звернення “Білі Балаклави” мали ознаки маніпуляцій. Люди, які супроводжували “Білі Балаклаві» на Михайлівський площі, 18.11.2018 в момент його “втечі”, раніше намагалися захопити управління УНА.

Висновок з усього перерахованого наочний – спецоперація проти УНА провалилася. Ми не брали в цьому участь і проігнорували «гебіські приманки” пишуть в УНА.

 У всьому цьому приписують російський слід, не маючи ніяких підстав і доказів, тільки надумані припущення.

Cуд або судилище, чому зробили закритим процес?

Тепер повернемося до судів, які відбулися 30 березня 2019 року в Святошинському районі міста Києва, притому, що це субота, як відомо, суди не працюють. У нашому випадку за наказом «згори» все організували швидко, і конвой, і суддів, і прокурора. Судді Головчак І.І. і Вовнюк О.І., прокурор Скрипник Олеся судили Юрія Заболотного і Олега Сидорова за вказаною вище статтею 109 КК.

Йшлося про обрання запобіжного заходу, на його початку прокурор вирішила закрити засідання і подала клопотання. Суддя прийняв рішення на її користь, нас всіх, включаючи журналіста УкрПресІнфо виставили за двері. Те саме відбулося на другому суді, щодо Олега Сидорова.

В результаті, рішення очікуване, судді залишили під арештом патріотів. Причина закриття судового засідання була незрозуміла нікому, надумане «обґрунтування» і прийняття такого рішення, є приводом для розгляду Вищої Ради Правосуддя і звернення до Європейського Суду захисту прав людини.

Закрилися процесом, щоб заховати фальсифікацію

Напередодні з багатьох засобів масової інформації лунало про знешкодження терористичного угрупування, яке начебто за завданням російських спецслужб збиралося впливати на виборчий процес з обрання Президента України. Так пафосно показали українцям про вилучений арсенал зброї, вибухівки. На одній із світлин був якийсь чоловік і в руках тримав паспорт РФ.

Хто цей чоловік, чому він не затриманий, чому його не було у суді для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою? Відповідь проста – не було затримано нікого, крім Заболотного і Сидорова. Присутні на судовому засіданні активісти кажуть, що не було ніякої зброї ні вибухівки.

Під час проведених обшуків, вилучили одну мисливську рушницю і травматичний пістолет, на які були відповідні дозвільні документи. Так можливо з цієї причини судове засідання закриваються від громадськості, щоб приховати створення штучних доказів обвинувачення.

Постає реторичне питання, а чи можливе таке відношення до Патріотів, які боронили кордони України у зоні АТО?

Прес-службою СБУ було анонсовано про проведення брифінгу, щодо знешкодження терористичного угрупування.

Слідкував за подіями, але брифінгу так і не відбулося.

Тепер із почутого і побаченого схиляюсь з підозрою до думки, але не відносно арештованих хлопців, а відносно дій прокуратури і СБУ.

Хтось повинен дати оцінку таким діям. Можливо ДБР повинно розставити всі крапки над і, якщо для громадян такі процеси закриті.

Що стосується подальшого розвитку подій, тримаємо на контролі і будемо доводити до відома громадськості. Далі буде …

Олексій Воронцов

Комментарии Facebook