Трагедія на Полтавщині, що сколихнула всю Україну

19712

Трагедія на Полтавщині у місті Кременчуці сколихнула всю Україну, 24 березня 2019 року під час прогулянки р.Дніпро, п’ятеро людей перевернулись на човні, одній людині вдалося вижити, дана дівчина, 2001 р/н допливла на берег та о 21:44 звернулась до рятувальників та повідомила, що окрім неї на воді знаходяться ще четверо людей (три хлопці та одна дівчина).


О 22:05 черговий караул ДПРЧ разом з небайдужими містянами розпочали пошуки на воді та вздовж берега Дніпра, о 22:50 того ж дня, на відстані 150 метрів від берега, водною поліцією було виявлено моторний човен.

26 березня на глубині 2,5 метри було знайдено тіло одного з хлопців, Даніїл Чемерись 1994 року народження, пошуки продовжились.

Даніїл Чемерись, 1994 р/н

27 березня було виявлено тіло Сергія Плахтирі, за інформацією поліції, в тому ж місці де і знаходився Даніїл, тіло 26-річного Дмитра Липки – третього хлопця страшної трагедії та дільничого Кременчуцької поліції, було знайдено на відстані 70-ти метрів від берега, в місті де перевернувся човен, хлопець був без куртки.

26-річний Дмитро Липка (дільничий офіцер)

Всі тіла були оглянуті на місці та направлені на судово медичну експертизу.
Пошуки дівчини наразі продовжться, про що буде повідомлено додатково.

24-річний Сергій Плахтиря

Колектив інформаційного агенства Ukrpress.info висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих.

Завтра, 29 березня, у церкві Покрови в селі Кам’яні Потоки відбудеться прощання з трьома молодими хлопцями, які загинули на Дніпрі. Відспівування розпочнеться об 11:00.

Регіональний кореспондент Інформагентства УкрПрес-Інфо в Кременчуці Артем Марченко

Комментарии Facebook