Павліченко Дмитро вимагає негайного арешту суддів (відео)

1533

На своеї сторінці ФБ Дмитро Павліченко повідомив, що він не одноразово звертається до суду по его резонансной справі, але в котрій раз залишають без розгляду!!! Не зважаючи на те що Київський апеляційний суд зобов’язав суд першої інстанції переглянути резонансну справу Павліченко, суд відмовився в котрій раз це зробити!


Як пояснив Дмитро Павліченко-, група українських правників Української Республіки (Самостійної української держави України) СУДУ, з’ясували обставини які унеможливлюють перегляд справи взагалі та обставини які вказують на сам винесенний незаконний вирок! А саме !!!

Як з’ясувалося судді Голосіївського суду міста Києва в загалі не мають повноваження у здійсненні правосуддя!!! З цього приводу сьогодні звернувся з вимогою до судду, Голосієвського місцевого суду та осіб у складі колегії службових осіб «Державної судової адміністрації України» згідно положень ст.7 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», які не змогли  офіційно підтвердити свою державну правосуб’єктність безпосередньо офіційно встановленої АКТом проголошення незалежності в Україні від 24 серпня 1991 року, в ЧАСТИНІ, створення Самостійної української держави України, та свою офіційну належність до її судової влади.

Зараз з цього приводу ми змушені заявити свої громадянськи права та  звернутися  з заявою згідно ст. 214 КПК України  на неправомірні дії службових осіб «Державної судової адміністрації України»  на посаді «СУДДІВ» Голосівського суду міста Київа до районого відділу поліції та розочати досудове розслідування,  внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, та зобовязати розпочати досудове розслідування.

Так як ці особи шляхом створення незаконого вироку  фактично вбили мого батька, дружину, невістку!

Комментарии Facebook