Хто на новенького? Гнап здався Гриценко

72

З’їзд партії “Сила людей” підтримав рішення партійного кандидата Дмитра Гнапа припинити участь у президентських перегонах. Проте політсила наразі не підтримала Гриценка і заявила про вихід із виборчої кампанії. Рішення було ухвалено під час 11-го Всеукраїнського з’їзду партії “Сила людей” у Дніпрі, повідомляє  “Укрінформ”.


“Відкликати кандидата від політичної партії “Сила людей” на посаду президента України, дати йому можливість добровільно відмовитися від подальшого балотування на посаду президента України та зняти свою кандидатуру у термін до 7 березня”, – йдеться в рішенні з’їзду.

Читайте також: Думаю, це додасть Гриценкові мінімум 10%, – Садовий про своє зняття на користь екс-міністра оборони

Гнап, виступаючи на з’їзді, наголосив, що має бути виконано рішення 10-го з’їзду, згідно з яким у разі появи єдиного кандидата від демократичних сил, кандидатура від партії знімається. “Зараз ми маємо виконати це рішення з’їзду і підтримати Анатолія Гриценка, який став кандидатом від демократичних сил”, – зазначив Гнап. Також під час з’їзду він висловився про можливий вихід із партії у разі, якщо не буде підтримано єдиного кандидата.

З’їзд після тривалих дебатів вирішив офіційно оголосити про вихід політичної партії “Сила людей” з виборчої кампанії.

Щодо підтримки єдиного кандидата від демократичних сил у партії не визначились, мотивуючи тим, що, крім Гриценка, кандидатом від демократичних сил є ще й Роман Безсмертний. Чи підтримуватиме когось із них партія на президентських виборах, буде відомо після того, як розглянуть пропозиції про співпрацю від цих кандидатів.

Крім того, однопартійці поставили у провину Гнапу історію про передачу бійцям на фронт коштів від міжнародної премії, яку проект “Слідство.Інфо” отримав у 2015 році.

Читайте також: До кінця виборчої кампанії їздитиму країною і пояснюватиму, чому так вчинив, – Садовий після зняття своєї кандидатури на користь Гриценка

Як відомо, до премії додавалася грошова винагорода – 15 тис. євро, яку журналісти проекту вирішили віддати на потреби бійців на фронті. Виявилося, що на момент виплати премії “Слідство.Інфо” не мало свого окремого банківського рахунку, а тому кошти надійшли на рахунок Гнапа, і частина цих грошей перебуває у нього досі.

Гнап визнав, що це його помилка, яку він технічно не виправив вчасно.

“Я розумію, що довіра до мене серед партійців може бути підірвана. Але я готовий її здобути”, – зазначив Гнап, підкресливши, що подав заяву про балотування за результатами праймеріз “Сили людей”, де його кандидатура набрала найбільше голосів.

Читайте також: Я переказав гроші від премії за 2015 рік на рахунок “Слідство.Інфо”, – Гнап

На з’їзді були присутні 106 делегатів із різних областей України. Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3114612

Комментарии Facebook